Spartak Žebrák-SK Doubravan Újezd – 22:0 – poločas – 12:0

12.4. SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Ondřej Kyncl, Karel Černoch, Štěpán Šmehlík, Vojtěch Drška, Antonín Kyncl, Martin Palek, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Pavel Stöckl, Karolína Štochlová, Karolína Štorkánová

Rozhodčí: Jan Šnajdr

Třetí zápas jarní části sezony 2018/2019 jsme odehráli v pátek 12. 4. 2019 v Žebráku. Na hřišti Spartaku Žebrák jsme prohráli vysoko 22:0.

Příští zápas sehrajeme mimořádně ve čtvrtek 18. 4. 2019. Na domácím hřišti budeme od 17:30 hostit mužstvo Cerhovice/Drozdov.

Autor: L. Šmehlík

SK Doubravan Újezd – TJ Felbabka – 0:11 (0:4) Mladší žáci – sk. B

5.4. 2019 - SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Ondřej Kyncl, Štěpán Šmehlík, Vojtěch Drška, Antonín Kyncl, Martin Palek, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Pavel Stöckl, Karolína Štochlová, Karolína Štorkánová

Rozhodčí: Luděk Šmehlík

Druhý zápas jarní části sezony 2018/2019 jsme odehráli na domácím hřišti proti mužstvu Felbabky.Po docela solidním prvním poločase, který skončil 4:0 pro hosty, nám ve druhém poločase postupně začaly docházet síly a obdrželi jsme ještě 7 branek.

I když výsledek nedopadl nic moc, pochvalu zaslouží všichni naši hráči za bojovnost.

Příští zápas sehrajeme v pátek 12.4. 2019 od 17:30 v Žebráku.

SK Rpety : Doubravan – 13:0 (4:0) SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

29.3. 2019 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Ondřej Kyncl, Karel Černoch, Štěpán Šmehlík, Vojtěch Drška, Antonín Kyncl, Martin Palek, Anna Pelcmanová, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Pavel Stöckl, Karolína Štochlová, Karolína Štorkánová

Rozhodčí: Laik

První zápas jarní části sezony 2018/2019 jsme odehráli na hřišti týmu SK Rpety.

V příštím kole hostíme na domácím hřišti v pátek 5.4.2019 od 17:30 mužstvo Felbabky.

FK Hořovicko B : SK Doubravan Újezd – 25:1 – poločas – 13:1 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

26. 10. 201 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Ondřej Kyncl, Karel Černoch, Štěpán Šmehlík, Antonín Kyncl, Anna Pelcmanová, Antonín Pelcman, Vojtěch Drška

Rozhodčí: Laik (za domácí)

Poslední zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli 26. 10. 2018 v Hořovicích. Naše mužstvo ve velmi okleštěné sestavě nedokázalo domácím vzdorovat a ti nás jasně přehráli s výsledkem 25:1. Naši branku vstřelil Antonín Kyncl.

Celkově naše mužstvo po podzimní části sezony 2018/2019 skončilo s nula body a skóre 1:144 na 8. místě.

SK Doubravan Újezd : Hostomice/Lochovice – 0:21 – poločas – 0:7 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

19. 10. 2018 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Karel Černoch, Štěpán Šmehlík, Vojtěch Drška, Antonín Kyncl, Martin Palek, Anna Pelcmanová, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Karolína Štorkánová

Rozhodčí: František Plecitý

Další zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli v pátek 19. 10. 2018. Na domácím hřišti jsme v neúplné sestavě prohráli 0:21 se spojeným mužstvem Hostomice/Lochovice.

Poslední zápas podzimní části sezony sehrajeme v pátek 26. 10. 2018 od 16:00 v Hořovicích.

SK Tlustice: SK Doubravan Újezd – 12:0 – poločas – 6:0 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

12. 10. 2018  SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B.

Sestava: Ondřej Kyncl, Karel Černoch, Štěpán Šmehlík, Antonín Kyncl, Martin Palek, Anna Pelcmanová, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Pavel Stöckl, Karolína Štorkánová

Další zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli 12. 10. 2018 v Tlustici. Domácí starší hráči nás přehráli především důrazem před naši brankou a vyhráli 12:0.

Příští zápas sehrajeme v pátek 19. 10. 2018 od 16:30 na domácím hřišti proti spojenému mužstvu Hostomice/Lochovice.

SK Doubravan Újezd : FK Komárov – 0:19 – poločas – 0:10 Mladší žáci sk. B

28.9. 2018 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Ondřej Kyncl, Štěpán Šmehlík, Vojtěch Drška, Antonín Kyncl, Martin Palek, Anna Pelcmanová, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Pavel Stöckl, Karolína Štochlová

Pátý zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli v pátek 28. 9. 2018. Na domácím hřišti jsme prohráli 0:19 s FK Komárov.

Příští zápas sehrajeme v pátek 12. 10. 2018 od 16:30 v Tlustici.

Autor: L.Šmehlík

Cerhovice/Drozdov : Újezd – 22:0 – poločas – 10:0 Mladší žáci sk. B

21.9. 2018 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Sestava: Ondřej Kyncl, Karel Černoch, Štěpán Šmehlík, Vojtěch Drška, Antonín Kyncl, Martin Palek, Anna Pelcmanová, Antonín Pelcman, Zdeněk Stöckl, Pavel Stöckl, Štěpán Poduška, Karolína Štochlová

Rozhodčí: Jan Čapek (laik)

Čtvrtý zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli v pátek 21. 9. 2018 v Cerhovicích a domácím jsme podlehli 22:0.

Příští zápas sehrajeme v pátek 28. 9. 2018 od 17:00 na domácím hřišti proti Komárovu.

SK Doubravan Újezd : Spartak Žebrák – 0:21 – poločas – 0:12 Mladší žáci sk.B

14.9. 2018 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Třetí zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli v pátek 14. 9. 2018. Na domácím hřišti jsme prohráli vysoko 0:21 se Spartakem Žebrák.

Příští zápas sehrajeme v pátek 21. 9. 2018 od 17:30 v Cerhovicích.

TJ Felbabka : SK Doubravan Újezd 16:0 ( 9:0) - Mladší žáci – sk. B

7.9. 2018 SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

Rozhodčí: Michal Franc

Druhý zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli na Felbabce. Takovýto zápas se těžko hodnotí, domácí mají mužstvo postavené převážně z ročníku 2006, a když vezmu v potaz výšku domácího brankáře (výškou by se neztratil v dorostu), těžko jsme se s domácími mohli srovnávat. Výsledek sice vypadá hrozivě, ale i tak tam byla nějaká pozitiva, na kterých se dá do příštích zápasů stavět.

Příští zápas sehrajeme v pátek 14. 9. 2018 od 17:30 na domácím hřišti proti Žebráku.

DOUBRAVAN : SK RPETY – 0:8

SELECT – OP – Mladší žáci – sk. B

První zápas podzimní části sezony 2018/2019 jsme odehráli na domácím hřišti proti týmu SK Rpety.

I přes vyšší věkový průměr hostujícího mužstva podali naši borci statečný a bojovný výkon, a kdyby proměnili nějakou ze svých šancí, výsledek by nevypadal tak jednoznačně. Pochvalu zaslouží celý tým.

Příští zápas sehrajeme v pátek 7.9.2018 od 17:30 na Felbabce.