Dorost Doubravanu vyhrál okresní přebor (2011)

Dorostenecké mužstvo vyhrálo v roce 2011 okresní přebor po stabilních výkonech po celou dobu soutěže. Ani nadstavbová část nemohla naše prvenství zvrátit. Dorostenci byli dobrá parta a to je základ úspěchu. Řada z hráčů hrála zároveň v Áčku i  Béčku.

(-11)

Dorost pokračuje ve spanilé jízdě okresním přeborem (2011)

V nedělním zápase (22.5. 2011) porazilo mužstvo dorostu Žebrák 2:5. V první půli se nám příliš nedařilo a do šaten jsme odcházeli za stavu 2:1 pro Žebrák. Hráči Žebráku byli mnohem důraznější v osobních soubojích a našim se nedařilo proměňovat vyložené šance. Po přestávce, kdy trenér R. Šebek hráčům promluvil do duše se hra zlepšila. Žebráckým hráčům začali docházet síly a postupně jsme získali herní i územní převahu. Konečný výsledek 2:5 hovoří za vše. Třemi góly se vyznamenal Karel Vajs, dva góly vstřelil Roman Šebek ml. Bojovný výkon předvedl, tak jako v sobotním zápase za béčko, Vojta Štochl.

Dorost kraluje okresnímu přeboru

Ve druhém kole nadstavby okresního přeboru dorostu porazil vedoucí Újezd ve šlágru druhou Loděnici 7:4. Doubravan o svém vítězství rozhodl ve druhém poločase. Hosté o přestávce vedli 3:2, jenže po změně stran vstřelili hráči Újezdu pět branek a stále tak jsou v soutěži neporaženi. Čtyřmi góly se v utkání blýskl domácí Karel Vajs. Ve druhém utkání skupiny porazily Všeradice na své půdě Žebrák 3:0. Ve skupině o páté místo slavil úspěch Komárov, který vyhrál ve Zdicích 3:0, když hosté všechny tři branky vstřelili v prvním poločase. OPD1: Durisol Všeradice - Spartak TOS Žebrák 3:0 (1:0), branky: Štefl, Šebek, Duha, rozhodčí: Kareš, diváci: 20. SK Doubravan Újezd - AFK Loděnice 7:4 (2:3), branky: Vajs 4, Krůta 2, Štochl – Trojan 3, Pop, rozhodčí: Koldová, diváci: 30.