2020 - 2021 - odehrálo se pouze 7 kol podzimní části, jaro se kvůli COVID19 neodehrálo

Doubravan B - Tělovýchovná jednota Běštín 3:0 (Kontumačně)

11.10. 2020 - mistrovské utkání IV. B třídy oddělení B

Ze soupeřů se k utkání dostavil pouze jeden hráč. Marně se snažil dovolat ostatním spoluhráčům. Bohužel po tomto kole se již žádný zápas nehrál z důvodu další vlny pandemie viru COVID 19. Jaro 2021 se nehrálo vůbec a tak se béčko vrátilo na hřiště až na podzim 2021.

Autor. P.Leksa

Doubravan B - SK Březová 08, z.s. 1:3 (1:2)

20.9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, J. Hatina, R. Kyncl, R. Štochl, T. Beran, T. Vokůrka, M. Vávra, J. Holeček (P. Lukačovič), J. Leksa (A. Lazali), L. Fiala (M. Kratochvíl), L. Šmehlík

Rozhodčí: J. Šnajdr, as. P. Moutelík

Branky: R. Kyncl, T. Beran, M. Vávra (PK), J. Hatina, P. Lukačovič 2x

Výsledek myslím hovoří za vše. Tentokrát jsme Zaječov přehráli tlakem, šancemi a koncovkou. Kdyby některé střely neskončily na tyči nebo břevnu tak je výsledek ještě pohlednější.

První branka padla po nepřímém volném kopu již ve 4.minutě zápasu. Nepřímý kop rozhodčí nařídil po malé domů hostí. Po rozehrání propálil R. Kyncl vše co stálo před ním - 1:0. V 19. minutě se krásně trefil T. Beran - 2:0. Třetí branku přidal z pokutového kopu M. Vávra. Zaječov stačil do poločasu po našich chybách snížit výsledek na 3:2.

Ve druhé půli jsme měli více ze hry. V 60. minutě zakončil k tyči náš nejstarší hráč J. Hatina - 4:2. V 73. minutě poslal náš samozvaný kouč bez licence :-) na hřiště svého žolíka - P. Kiwiho Lukačoviče. Ten v 76.minutě vstřelil pátou branku a v 88. minutě uzavřel skóre na 6:2.

Za svůj bojovný výkon zaslouží pochvalu L. Šmehlík!

Další zápas hrajeme opět doma - 27.9. od 13:30 proti Březové.

Autor: P. Leksa

Drozdov B - Újezd B 3:1 (3:1)

12. 9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, R. Kyncl, J. Ptáček (T. Vokůrka), R. Štochl, M. Kratochvíl, J. Holeček (P. Lukačovič) , A. Ungr (A. Lazali),  J. Hatina, T. Beran, K. Výrut (J. Šlapák), L. Šmehlík

Rozhodčí: F. Plecitý, M. Štochl

Branka: R. Kyncl (PK)

V úvodu zápasu chytil M. Fejtek penaltu. My jsme dělali ohromné chyby v obraně a darovali jsme soupeři dvě branky. Na 2:1 korigoval R. Kycl z penalty. Do poločasu Drozdov přidal třetí branku.

Ve druhé půli oživil naši hru střídající J. Šlapák a T. Vokůrka. Skóre se však do konce zápasu nezměnilo.

Újezd B - Cerhovice B 4:0 (1:0)

16.9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, M. Kratochvíl, J. Ptáček, R. Štochl, L. Šmehlík (T. Vokůrka), P. Kroka, M. Vávra (P. Lukačovič), J. Leksa (J. Tauš), T. Beran, K. Výrut (J. Šlapák), A. Ungr (P. Prejzek)

Rozhodčí: F. Plecitý, as. P. Moutelík

Branky: M. Vávra, J. Šlapák 2x, T. Vokůrka

Tento víkend byl pro Doubravan po dlouhé době úspěšný. V sobotu porazilo áčko 4:0 Loděnice B a stejným výsledkem skončilo i derby béčka s Cerhovicemi B.

Tentokrát se sešlo k zápasu sedmnáct hráčů ! Po delší době si přišel zahrát L. Šmehlík a J. Ptáček a bylo vidět, že fotbal mají oba stále v nohou i hlavě.

První poločas přinesl několik našich šancí, ale branky jsme se dočkali až ve 42. minutě, kdy T. Beran hezky nacentroval do vápna a M. Vávra po kličce zakončil a vstřelil branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s vervou a hned ve 48.minutě utekl J. Leksa, prosadil se ve vápně a z jeho centru zvýšil na 2:0 J. Šlapák.

Konec zápasu patřil nám. V 85. minutě utekl obraně výborně hrající J. Šlapák, jeho střelu brankář vyrazil a pohodlně do prázné branky doklepl na 3:0 T. Vokůrka.  V 90.minutě se podruhé prosadil opět

J. Šlapák.

Béčka naposledy vyhrálo mistrovské utkání 7.4. 2019 v Oseku. Budeme doufat, že se bude dařit i dále.

A nyní chvilka poezie:

O. Navrátil - Óda na béčko

Nedělní vítěství nebylo jisté,

ale když Fejťas připsal si konto čisté

Jako kdyby se vědělo ,že čekají nás chvíle slávy.
Nebylo nás jedenáct, ale hráčů přišly davy.

Pak přeci jen zavládla vítězná nálada,
Vždyť i pan Ptáček tam lítal jak za malada :).

I důkaz toho, že zub času se Újezda netýká,
jsme dostali i od pana Luďka šmehlíka :).

Když to tam chlapci drželi v zadu ,
už i starosta Cerhovic pocítil zradu.

Možná začátek připomínal výkon Sparty ,
ale i miláček davů Bery dohrál bez žluté karty.

Už v první půly a kolikrát ve spěchu,
pálili jsme do golmana ,ale stejně mířili jsme k úspěchu.

Nakonec bylo starostí netřeba,

když si je Jenda dvěma góly namazal na chleba.

V závěru už proti nám hrál snad Mochomůrka a Křemílek.
Tak tam šoupnul gól i náš Tomáš Motýlek.

Výkon byl krásný neudělali jsme ostudu .

A to ani ve chvíli když J.Luňák zasednul mičudu.

Pokuď to nebyla výjimka a sejdem se tak znova,
sakra už bojím se, že čeká nás sezóna snová.

P. Lukačovič - Pokračování básně

Jak teď náš trenér po chvilce praví:
Přejeme Olafe hlavně to zdraví...
Když Kiwi se rozeběh, říkáme: tak to je konec,

Cerhovice se modlí:říkali Slovák ne Japonec..

beckopodzim2020

Slovan Lochovice - Doubravan B 10:0 (5:0)

29.8. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: T. Beran, J. Hatina, F. Hruban, M.Kratochvíl, T. Vokůrka, M. Šimek, M. Vávra, A. Ungr (M. Kyncl), P. Kroka, J. Šlapák (P. Leksa), M. Hlaváček

Rozhodčí: M. Špicl, as. A. Pelcman

Vzhledem k tomu, že áčko hrálo ve stejném termínu na Tmani, jsme poslepovali sestavu z toho co zbylo. Navíc nám chyběl i brankář a tak se do branky postavil T. Berry Beran, který chytal naposledy za dorost. Po několikaleté pauze se také do hry zapojil M. Kyncl.

Výsledek zápasu hovoří za vše. Soupeř nás nepustil téměř k ničemu. Fyzicky i herně lepší Lochovice sázely jednu branku za druhou a prakticky nás porazili jejich dva hráči - Kořínek ( 4 branky), Rambousek (3 branky).

Dovolím si ocenit slušný výkon rozhodčího.

Další zápas hraje B tým v neděli 6.9. od 14:00 doma s Cerhovicemi B

Doubravan B - Spartak Žebrák B 0:1 (0:0)

23. 8. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, J. Holeček, F. Hruban (T. Vokůrka), M. Jaroš, J. Hatina, Z. Javůrek, M. Vávra, A. Ungr, T. Beran, K. Výrut, J. Tauš

Rozhodčí: L. Vodička, as. V. Kácha

Po dlouhé koronavirové pauze se konečně vracíme k mistrovským zápasům. První se béčku nevydařil. Spousta nepřesných přihrávek, neproměněné šance atd. Žebrák v 51.minutě vstřelil jedinou branku zápasu. Nám se podařilo překonat brankáře soupeře jednou, ale z ofsajdové pozice....