2016 - 2017

Chyňava - Doubravan B 1:4 (0:2)

18.6. 2017 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, R. Halák, A. Ungr, M. Kratochvíl, R. Kyncl, O. Navrátil ( J. Šlapák), D. Ptáček, O. Rácz, R. Šebek, J. Tauš, R. Štochl ( V. Kop)

Branky: 2. Ungr Adam, 25. Kop Václav, 46. Rácz Ondřej, 81. Kyncl Radek

ČK: R. Halák

Zápas jsem neviděl. Ze zápisu je zřejmé, že Adam Ungr otevíral již ve druhé minutě skóre. Jestli se nepletu je to jeho první branka za dospělé ? Nejlepším hráčem na hřišti byl podle doplňující informace Adam Ungr a Martin Fejtek.

Vzhledem k situaci s áčkem je existence naší rezervy hodně nejistá. Osobně doufám, že béčko nezanikne.

Dorostencům a všem, kteří za béčko odkopali sezónu si dovolím poděkovat.

Jak jsem již psal v článku o zápase áčka, velké díky patří celému realizačnímu týmu a samozřejmě našim fanouškům a fanynkám.

Autor: P. Leksa

Doubravan „B“ – SK Rpety 0 : 3 (pol. 0:2)

4.6.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Pichlík; R.Kyncl; M.Kratochvíl; Ri.Štochl; J.Leksa; D.Ptáček; O.Navrátil (A.Ungr); O.Rácz (T.Beran); J.Šlapák (J.Charvát); M.Štěpnička

Rozhodčí: M.Kareš; as.M.Štochl

Soupeř nás předčil absolutně ve všem a od horšího debaklu nás ušetřil náš brankář M.Fejtek a hostující útočníci, kteří se předháněli v neproměňování velmi dobrých šancí.

Autor: P. Štika

 

 

TJ Drozdov „B“ – Doubravan „B“ 3 : 3 (pol. 2 : 3)

28.5.2017 mistrovské utkání

Sestava: J.Charvát; P.Pichlík; R.Kyncl; M.Šebek; Ri.Štochl (T.Beran) ; V.Kop ; R.Halák (O.Navrátil); A.Ungr ; O.Rácz ; M.Šimek ; J.Šlapák

Rozhodčí: Z.Veverka; as.P.Štika

Branky: M.Šimek; J.Šlapák; V.Kop

ČK: V.Kop

Až nečekaně snadno jsme se během první 18ti minut dostali do vedení 3:0. Domácí ovšem do poločasu dokázali snížit na rozdíl jediného gólu. Ve druhém poločasu jsme na rozdíl od domácích nedokázali žádnou šanci proměnit a z nadějného vedení jsme vytěžili pouze jeden bod za konečnou remízu 3:3.

Autor: P Štika

Doubravan B – VČS Tmaň 1 : 3 (pol. 1:1)

21.5.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; M.Kratochvíl (F.Kácha); R.Kyncl; J.Pazdera; A.Kulmon; V.Kop (A.Ungr), R.Halák (R.Štochl); D.Ptáček; O.Rácz; P.Lukačovič (T.Beran);J.Šlapák (J.Charvát)

Rozhodčí: L.Vodička, as. P. Moutelík

Branka: D.Ptáček

Slušně hrané utkání, s celou řadou mladíků, které se muselo celkem pěkné návštěvě líbit, přestože se z bodů radovali hosté.

Autor: P. Štika

Doubravan B - Tlustice B 0:5 (0:2)

7.5. 2017 mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, P.Pichlík, R.Kyncl, F. Kácha (M. Kratochvíl), J. Leksa, O. Rácz, D. Ptáček, R. Halák ( T. Beran), O. Navrátil, F. Hloušek (V. Kop), P. Lukačovič (J.Šlapák)

Rozhodčí: J. Bican, as. T. Vokůrka

Jasná převaha soupeře, nepřesné nahrávky, chyby v obraně a  zakončení bez efektu branky. To je asi tak vše co by se dalo k zápasu říct.

Z té bídy bych si dovolil vypíchnout alespoň bojovný výkon J. Leksy.

V neděli zajíždíme k zápasu do Litně.

Autor: P. Leksa

Slovan Lochovice „B“ – Doubravan „B“ 0 : 3 (pol.0:1)

30.4.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; P.Pichlík (Ri.Štochl); R.Kyncl; M.Kratochvíl; Ma.Štochl (F.Kácha); V.Kop (T.Beran); D.Ptáček ; R.Halák (J.Šlapák); O.Rácz ; P.Lukačovič ( J.Charvát) ; V.Štochl

Rozhodčí: V.Chvátal; as.M.Štochl

Branky: R.Halák; O.Rácz; V.Štochl

Zápas se odehrával v celkem pohodovém tempu s převahou našich borců. V prvním poločase se blýsknul několika parádními zákroky brankář Martin Fejtek. Solidní výkon předvedl Onřej Rácz, který se  premiérovým gólem zapsal do tabulky střelců Doubravanu. 

Do hry se dostali i naši mladíci, což je taky pozitivní věc. Bohužel se zranil Ma. Štochl. Snad to nebude nic vážného...

Další zápas se odehraje na našem hřišti v neděli, kdy se střetneme s mužstvem Tlustice B.

Autor: P. Leksa

Doubravan „B“ – Slavoj Osek „B“ 4 : 1 (pol.1:1)

16.4.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Štochl; M.Kratochvíl (R.Štochl); J.Pazdera; R.Kyncl; P.Pichlík (T.Beran); O.Racz; O.Navrátil; R.Šebek; V.Kop (D.Ptáček); F.Hloušek (J.Šlapák); P.Lukačovič (M.Štěpnička)

Rozhodčí: Chvátal ; as. T. Vokůrka

Branky: 2x F.Hloušek; R.Šebek; M.Štěpnička

Přestože jsme prohrávali 0:1, jsme celkem pohodově vyhráli. A kdybychom proměnili spoustu dalších šancí, mohl výsledek vypadat ještě lépe.

Autor: P. Štika

Újezd B - Osov 1:3 (0:2)

2.4. 2017 - mistrovské utkání

Sestava:M. Fejtek; P. Procházka; R. Kyncl; F. Kácha; M. Kratochvíl; M. Štochl; V. Štochl; O. Navrátil; O. Rácz; P. Lukačovič (M. Štěpnička); D. Ptáček

Rozhodčí: F. Kros, as. M.Štochl

Branka: V. Štochl

První poločas jsme si prohráli sami, špatnou hrou. V Štochl si navíc vstřelil vlastní branku. Poměrně nesmyslně vracel míč brankáři a M. Fejtek ve snaze nakopnout míč od brány minul (míč poskočil o drn) a soupeř rázem vedl o dvě branky.

Na konci poločasu korigoval stav V. Štochl, tentokrát do té správné branky.

Autor: P. Leksa

TJ Vižina – Doubravan „B“ 3 : 1 (pol. 1 : 1)

8.4.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Štochl; R.Štochl (F.Kácha); P.Procházka; J.Pazdera; P.Pichlík ; K.Ernest; M.Šimek; V.Kop; T.Beran (O.Navrátil); R.Vaníček (J.Šebek); P.Lukačovič  (J.Charvát)

Rozhodčí: Plecitý;as. P. Moutelík

Branka: P.Lukačovič

V hodně kombinované sestavě jsme utkání nezačali úplně dobře a domácí v hned v první minutě zahrávali pokutový kop, ale neproměnili. Potom se hra opticky vyrovnala.

Ve třicáté minutě domácí vstřelili první gól, na který jsme ale dokázali za minutu odpovědět vyrovnáním.

Od začátku druhého poločasu nás domácí začali mírně přehrávat. Na vině byla především fyzická kondice některých našich hráčů. A tak nás soupeř potrestal dalšími dvěma góly.

Smutné je, že naši nejstarší hráči, P.Procházka, M.Šimek a J.Pazdera jsou na tom fyzicky daleko nejlépe. Z mladých hráčů odvedli solidní výkony K.Ernest a R.Vaníček. Ostatní by se měli přinejmenším zamyslet, co pro tým odvádějí.

Autor. P. Štika

Tetín B - Újezd B 5:1 (4:1)

26.3. 2017 - mistrovské utkání

Sestava:M. Fejtek; P. Procházka; J.Pazdera; M. Kratochvíl (T. Beran); M Štochl (F. Kácha); J. Leksa (O. Rácz); V. Kop; J. Tauš; O. Navrátil; P. Lukačovič (J. Šlapák); M. Štěpnička (J. Charvát) 

Rozhodčí: V . Závora, as. M.Štochl

Branka: O. Navrátil

Podrobnosti možná příště, pokud mi někdo pošle pár slov k zápasu.... Ze zápisu je vidět, že O. Navrátil vstřelil už ve 3. minutě branku, ale pak už to s námi šlo z kopce...

Doubravan B - Chyňava B 2:3 (0:2)

20.11. -  mistrovské utkání

Sestava:J. Charvát; F.Kácha (J. Šlapák); L. Šmehlík; R. Štochl; Ma.Štochl; V. Kop; R. Halák; O.Navrátil (P. Lukačovič); J. Leksa (K); F. Hloušek (T. Beran);  V. Štochl

Rozhodčí: J. Pos, as. P. Moutelík

Branky: F. Hloušek 2x

S papírově slabším soupeřem jsme po prvním poločase prohrávali 0:2. Výsledek korigoval v 59. min. po pěkné akci a přihrávce V. Štochla náš nejlepší střelec F. Hloušek. Zanedlouho pronikl F. Hloušek do velkého vápna a šel sám na branku, ale byl faulován brankářem soupeře. Následoval pokutový kop, který však R. Halák neproměnil. Soupeř zvýšil v 81. minutě na 3:1. Výsledek upravil na konečných 3:2 F. Hloušek.

Bohužel nám chyběla koncovka a více bojovnosti v záloze. Bohužel, slabší byl i výkon hlavního rozhodčího.

Po podzimní části máme 14. bodů a jsme na 8. místě tabulky.

Děkujeme našim fanynkám a fanouškům za přízeň a těšíme se na jarní část soutěže!

Autor: P. Leksa

 1. Rpety 12 10 1 1 49:21 31 0 0
2. Libomyšl 12 10 0 2 42:10 30 0 0
3. Tmaň 12 8 0 4 47:19 24 0 0
4. Tetín B 12 6 3 3 43:32 21 0 0
5. Vižina 11 6 1 4 24:21 19 0 0
6. Osov 11 5 3 3 29:20 18 0 0
7. Lochovice B 12 4 3 5 33:30 15 0 0
8. Újezd B 12 4 2 6 27:38 14 0 0
9. Tlustice B 12 4 0 8 22:43 12 0 0
10. Chyňava B 11 3 1 7 24:30 10 0 0
11. Osek B 11 2 3 6 19:36 9 0 0
12. Liteň 12 3 0 9 22:46 9 0 0
13. Drozdov B 12 2 1 9 12:47 7 0 0

SK Rpety – Doubravan „B“ 10 : 0 (pol. 3:0)

6.11.2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; Ma.Štochl; R.Šebek st.; M.Šimek; F.Kácha; O.Navrátil; V.Kácha ;R.Halák; T.Abrahám; P.Pichlík; J.Charvát

Rozhodčí: Knotek, as. P. Moutelík

Sestava byla vhledem k současně hrajícímu „A“ mužstvu a mnoha absencím hodně slepovaná.

První gól jsme dostali již na konci první minuty a po čtvrt hodině to již bylo 3:0. Potom se naše mužstvo trošku zvedlo a vytvořilo si tři obrovské šance, ale ani jedinou nedokázalo proměnit v gól.

Ve dvacáté vteřině poločasu druhého, jsme dostali opět gól a další průběh hry byl spíše jako vraždění neviňátek a jen jsme sledovali, kde se zastaví ukazatel skóre.

Jen taková perlička, v našem mužstvu nastoupili čtyři brankáři (z toho tři v poli). Ani to nestačilo :-)

Autor: P. Štika

Doubravan „B“ – TJ Drozdov „B“ 1 : 1 (pol. 0:1)

30.10.2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Pichlík (F.Kácha); M.Kratochvíl (Ri.Štochl); O.Navrátil; J.Tauš; R.Halák; V.Kop (Ma.Štochl); J.Leksa (J.Šlapák); F.Hloušek; K.Frühauf (P.Lukačovič)

Rozhodčí:V.Hájek, as. P. Moutelík

Branka: J.Tauš

 

Utkání jsme začali náporem, ale naše šance z úvodu jsme neproměnili a tak se soupeř v 7.min., při první návštěvě naší půlky hřiště moc nerozmýšlel a dal nám gól 0:1. Zbytek prvního poločasu se změnil v dobývání pokutového území hostů – neúspěšné.

Do druhého poločasu soupeř výrazně prostřídal sestavu a hra byla rázem vyrovnaná. Z mnoha šancí na obou stranách hřiště ale gól nepadl, kromě krásné rány J.Tauše z přímého kopu, když srovnal skóre na konečných 1:1. 

K dalšímu zápasu jede béčko v neděli 6.11. do Rpet. Začátek zápasu 14.00. Ve stejný čas hraje áčko v Neumětelech.

 

Autor: P. Štika

Doubravan „B“ – Tmaň 5 : 1 (pol. 4:1)

22.10.2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; Ri.Štochl; L.Šmehlík; J.Leksa (T. Vokůrka); O.Navrátil; T. Abrahám; J. Tauš (P.Leksa); R.Halák; V. Kop; F.Hloušek ( K.Frühauf); P.Lukačovič (M. Štochl) 

Rozhodčí: M. Štěpánek, as. J. Ptáček

Branka: P. Lukačovič

V úvodní části zápasu jsme překvapivě soupeře tlačili. V 18. minutě rozehrával P. Lukačovič přímý kop, trefil břevno a míč skončil za brankovou čarou (pro jistotu ještě dorážel R. Halák). Z vedení jsme se však neradovali dlouho. Během následujících 10 minut byl výsledek 1:3. Výsledek mohl před koncem prvního poločasu zvrátit. F. Hloušek, který se probojoval k brance, ale bohužel mu nevyšla koncovka. Nešťastnou tečí si navíc J. Leksa dal vlastní branku.

Ve druhém poločase jsme se soupeřem srovnali krok a vypracovali si několik slibných šancí. Bohužel jsme žádnou neproměnili.

Fyzicky lépe připravený soupeř vyhrál zaslouženě. Výsledek by možná vypadal jinak, pokud bychom nemuseli šetřit síly tří našich hráčů (F. Hloušek - nejlepší střelec podzimu, J. Leksa a J. Tauš), kteří odjeli v průběhu druhého poločasu posílit A tým do Zaječova.

Příští neděli přivítáme na vlastním hřišti Drozdov B. Začátek zápasu 14.30 hod.

Autor: P. Leksa

Doubravan „B“ – FC Liteň 6 : 1 (pol.3:0)

16.10.2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Pichlík; L.Šmehlík; J.Leksa; Ri.Štochl (F.Kácha; J.Šlapák);O.Navrátil (R.Šebek); J.Tauš; V.Kop; R.Halák; F.Hloušek; K.Frühauf (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Plecitý, as. J. Ptáček

Branky: 4x F.Hloušek ; 1x R.Halák ; 1x P.Lukačovič

Škola produktivity. Soupeř se snažil hrát, my jsme dávali góly. Už během prvního poločasu se blýskl F.Hloušek hatrickem.

Obraz hry byl podobný i ve druhém poločasu, ale na rozdíl od našeho týmu, hosté svoje šance neproměňovali.

K dalšímu zápasu jede béčko v sobotu 22.10. do Tmaně. Začátek zápasu 12.30! V ten samý čas hraje dorost v Neumětelech. Áčko hraje také v sobotu v 15.30 v Zaječově. Všichni hráči by si měli proto na sobotu udělat čas na fotbal.

Autor: P. Štika

SK Tlustice „B“ - Doubravan „B“ 7 : 3 (pol. 3:1)

9.10.2016 mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Pichlík; J.Tauš; O.Navrátil; Ri.Štochl;  V.Kop; T.Abrahám;V.Štochl (M.Štochl); R.Halák (P.Lukačovič); F.Hloušek (J.Šlapák); M.Štěpnička

Rozhodčí: Sekerka, as. P. Moutelík

S hodně nezvyklou stoperskou dvojicí a celkově hodně obměněnou sestavou proti minulým utkáním se zrodil trochu divoký výsledek. Už v úvodních deseti minutách padly rovnou tři góly. Do poločasové přestávky jsme prohrávali 1:3.

Na začátku druhého poločasu naši hráči hned třikrát postupovali na domácího brankáře, ale bohužel žádný gól se nám vstřelit nepodařilo. Naopak mladí domácí útočníci dělali svou rychlostí našim obráncům potíže a tak vypadá výsledek tak, jak vypadá. Za zmínku stojí gól P.Lukačoviče, který se opřel do míče na středovém kruhu a krásná rána skončila opravdu ukázkovým gólem.

Autor: P. Štika

Újezd B - Lochovice B 4:2 (2:1)

2.10. 2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P. Pichlík; L.Šmehlík; M.Kratochvíl; J. Pazdera (F.Kácha); V. Kop; O. Navrátil (P. Lukačovič); R. Halák; M. Štochl (Ri.Štochl); K.Frühauf; F.Hloušek

Rozhodčí: V. Závora ; as.J. Ptáček

Branky: K.Frühauf ; O. Navrátil; R. Halák; P. Lukačovič

Hned v úvodu utkání utekl po křídle F. Hloušek a pěkným centrem připravil gólovou šanci K. Frühaufovi, který hlavou skóroval. Druhou branku přidal po centru K . Frühaufa ranou z dálky (netradičně pravou nohou) O. Navrátil. Zbytek poločasu naši hráči trochu vypustili a zejména záloha nebyla moc vidět. Potrestání přišlo v 18. minutě, kdy soupeř snížil na 2:1.

Ve druhém poločase prostřelil z úhlu brankáře soupeře R. Halák a zaslouženou výhru pečetil čerstvě střídající P. Lukačovič. Soupeř korigoval výsledek na 4:2 dvě minuty před koncem utkání.

Další zápas sehraje B mužstvo v neděli 9.10. 2016 od 16.hodin na hřišti Tlustice.

Autor: P. Leksa

Slavoj Osek B - Doubravan B 2:2 (0:0)

18.9.2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Procházka (K); L. Šmehlík; P. Pichlík (Štochl Ri.); M. Kratochvíl; T.Vokůrka (T.Beran); R.Halák; J. Tauš; V. Kop (P. Lukačovič); F.Hloušek (J. Šlapák); D. Ptáček

Rozhodčí: Z.Veverka; as.M.Štochl

Branky: F.Hloušek ; J. Tauš

Komentář bych požádal od někoho kdo na zápase byl... na mail, FB...

Díky

PL

Doubravan „B“ – FK Vižina 3 : 1 (pol. 1:1)

11.9.2016 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; F.Kácha (M.Kratochvíl); P.Procházka; Ri.Štochl (J.Šlapák) ; V.Štochl ; T.Vokůrka; J.Tauš ; R.Halák; K.Frühauf (D.Ptáček); F.Hloušek (T.Beran)

Rozhodčí: L.Vodička ; as.M.Štochl

Branky: F.Hloušek ; K.Frühauf ; R.Halák (PK)

V utkání jsme měli od začátku mírnou převahu, ale s proměňováním i těch nejvyloženějších šancí jsme měli velký problém. A jak to tak bývá, udeřil soupeř. Vlastně se poprvé dostal na dostřel naší branky a hned nám vstřelil vedoucí gól. Poté hosté ještě o něco houževnatěji bránili své pokutové území a v čele s výborným brankářem dokázali všechny naše pokusy zastavit. Až těsně před přestávkou se parádní ranou z „první“ předvedl F.Hloušek. Nechytatelná rána přímo do šibenice by mohla aspirovat na gól měsíce - 1: 1.

Ve druhém poločasu po úniku F.Hlouška, tentokrát již dokázal K.Frühauf uklidit míč do prázdné branky – 2:1. Hosté zvýšili aktivitu směrem dopředu, ale naše pozorná obrana odolala a v samotném závěru po podražení V.Štochla hostujícím brankářem, zvýšil na 3:1 z pokutového kopu R.Halák.

Autor: P. Štika

TJ Osov – Doubravan „B“ 2 : 1 (pol. 1:0)

3.9.2016 mistrovské utkání

Sestava: Ma.Štochl; P.Pichlík; R.Kyncl; Ri.Štochl; M.Kratochvíl; R.Halák; O.Navrátil (J.Šlapák); M.Štich (T.Beran); T.Vokůrka ; P.Lukačovič ; K.Frühauf

Rozhodčí: Králík ; as.M.Štochl

Branka: K.Frühauf

V hodně slepované sestavě, náš rezervní tým podal obětavý výkon, za který se nemusí stydět. Na malém hřišti s velmi nerovným terénem, ve velkém vedru, nebyl k vidění pohledný fotbal.

Stydět by se naopak mohli domácí. Když už musí v „pralesní“ lize nasazovat „černocha“ (ve druhém zápase po sobě), ten by se alespoň mohl chovat o něco pokorněji a ne si hrát na primadonu a všem kolem sebe v lepším případě radit.

Autor: P. Štika

Újezd B -Tetín B 4:2 (1:1)

28.8. 2016 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, P. Procházka st. (K), L. Šmehlík (F. Hloušek), P. Pichlík, J. Pazdera, T. Abrahám, R. Halák, R. Štochl (M. Štochl), J. Šlapák, K. Ernest (T. Beran), V. Kop (F. Kácha)

Rozhodčí: M. Kareš, as. M. štochl, J. Leksa

Branky: R. Halák (PK), P. Procházka, F. Hloušek 2x

Soupeř na úvod utkání nastoupil pouze o devíti hráčích. Asistenta rozhodčího jsme museli také poskytnout z vlastního kádru. V 5. minutě jsme se ujali vedení po dobře zahraném pokutovém kopu R. Haláka.

V deváté minutě byl  soupeř v plné síle. První poločas příliš pohledného fotbalu nepřinesl. Do zápasu jsme postavili dorostence, z nichž někteří ještě nemají příliš zkušeností se hrou v soutěži dospělých. Časem se určitě otrkají.  Soupeři se podařilo ke konci poločasu vyrovnat.

Ve druhé půli nás dostal do vedení, po hezké akci a přihrávce F. Hlouška, P. Procházka, který se po letech vrátil z hostování v Oseku. V 70. minutě po přihrávce F. Káchy rozvlnil síť soupeře F. Hloušek. O pět minut déle zvýšil F. Hloušek stav na 4:1. Soupeř korigoval skóre na 4:2 deset minut před koncem.

Velký podíl na naší výhře má brankář M. Fejtek, který se blýskl několika parádními zákroky a chytil také penaltu.

Autor: P. Leksa

SK Doubravan Újezd

Kontaktujte nás