8. června 2014

Sestava: Šebek R. st., Šebek M., Pazdera J. (Kácha F.), Šebek R. ml. (Štochl M.), Vokáč J., Abrahám T., Tauš J. (Kop V.), Halák R., Leksa J., Lukačovič P. Kácha Vl.), Štochl V.

Rozhodčí: Pos, as. Štochl M.

Branky: Štochl V. 2x, Halák R. 2x

V posledním zápase sezóny jsme si i přes velké vedro poradili poměrně hravě se Rpety, které byly navíc díky májům lehce oslabeny. Skóre otevřel v 6. minutě V. Štochl.  Další branku přidal V. Štochl v 25.minutě. Na 0:3 zvyšoval v 36 minutě R.Halák.

Ve druhém poločase snížil soupeř na 1:3.  Konečný výsledek pečetil v 77 minutě R. Halák 1:4.

Béčko celkově obsadilo v tabulce třetí místo se ziskem 35 bodů. Nejlepším střelcem B mužstva se stal P. Lukačovič (12 branek), dále R. Halák (8), M. Krůta (7), J. Tauš (7),  V. Štochl (7), J. Leksa (5), D. Ptáček (5) a další.

Děkujeme našim fanouškům za jejich přízeň.  Velké poděkování patří Milanu Štochlovi a Romanu Šebkovi za vedení mužstva a trpělivost.

Všem hráčům přejeme hezké léto a těšíme se na jejich výkony na podzim. Ohledně přípravy na další sezónu se dozvíte na stránkách FB nebo zde.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Všeradice B 20 15 2 3 70: 21 47   ( 17)

2. Vižina 20 14 1 5 58: 28 43   ( 13)

3. Újezd B 20 11 2 7 71: 41 35   ( 5 )

4. Drozdov B 20 10 2 8 58: 45 32   ( 2)

5. Osek B 20 8 4 8 43: 49 28   ( -2)

6. Kublov 20 8 4 8 42: 54 28   ( -2)

7. Komárov B 20 8 4 8 53: 39 28   ( -2)

8. Tlustice B 20 7 4 9 46: 42 25   ( -5)

9. Osov 20 7 4 9 44: 43 25   ( -5)

10. Rpety B 19 5 1 13 44:109 16   (-11)

11. Praskolesy B 20 2 2 16 18: 73 8   (-22)

Všeradice B – Újezd B 3:2 (1:2)

1. června 2014

Sestava: Štochl K., Šebek R., Pazdera J., Kácha Vl., Leksa J., Abrahám T., Tauš J., Štochl V., Halák R. (Štochl M.), Ptáček D., Lukačovič P.

Branky: Abrahám T., Štochl V.

Rozhodčí: Knotek, as. Štochl M.

Dalo se očekávat, že zápas proti vedoucímu týmu nebude jednoduchý. Navíc v sobotu před zápasem byly v Újezdu Máje, takže únava byla na některých hráčích trochu znát. První gól vstřelil soupeř již v 9. minutě. Vyrovnávací branku vstřelil v 26. minutě T. Abrahám. Do poločasu přidal vedoucí branku V. Štochl, který se po delších zdravotních komplikacích vrátil zpět do sestavy a hned úspěšně.

Soupeř vyrovnal v 53. minutě  po přímém kopu a hlavičce. Již se zdálo, že si Újezd odveze zasloužený bod, ale Všeradice minutu před koncem zvrátili stav na konečných 3:2.

Za svůj výkon si zaslouží pochvalu celé mužstvo. Všichni bojovali a hrál se vcelku pohledný fotbal.

Poslední zápas sehraje béčko v neděli od 14.00 ve Rpetech. Sraz v 12.45.

Doubravan B : Vižina 2:1 (0:0)

25. května 2014

Sestava: Štochl K., Ptáček J., Leksa J. (Kácha F.), Kácha Vl., Kácha J., Šebek R., Navrátil O., Abrahám T., Tauš J., Ptáček D., Halák R. (Lukačovič P.).

Branky: Ptáček D., Tauš J.

ČK: Navrátil

Rozhodčí: Palek, as. Štochl

V první polovině se hra přelévala z jedné strany na druhou. Příliš šancí jsme si my ani soupeř nevybojovali.

Soupeř otevřel skóre v osmé minutě druhého poločasu. Patnáct minut před koncem druhé půle David Ptáček srovnal na 1:1. Pak se začaly dít prapodivné věci. Nejprve dostal červenou kartu domácí Navrátil, který neměl ani potuchy za co. Po faulu dostal nejprve žlutou kartu, poté si něco mumlal pro sebe a rozhodčí si slova vztáhnul na sebe... Aby toho nebylo málo, tak za nedlouho dostal červenou kartu za obdobný přestupek i soupeř a dokonce zápasu ještě další dva hráči soupeře. Při oslabení 10:11 dal vítěznou branku J. Tauš.

Celý zápas probíhal v klidu, bez zbytečných faulů a urážek. Tak je škoda, že jinak poměrně dobře pískající rozhodčí Palek, udělal z posledních patnácti minut zápasu tak trochu bramboračku. Tím samozřejmě netvrdím, že hráč může jakkoli urážet rozhodčího. Mnody ale slovní napomenutí stačí a není třeba likvidovat málo početné mančafty udělováním červených karet.

Příští zápas hrajeme v neděli 1. června od 14.00 ve Všeradicích. Sraz hráčů v 12:45. Vzhledem k absencím je nutno, aby přišli všichni....

Újezd B – Osov 2:0 (1:0)

11.května 2014

Sestava: Štochl K., Šebek M. , Pazdera J., Leksa J., Šebek R., Abrahám T., Navrátil O. (Štochl M.), Tauš J., Halák R., Ptáček J. (Kácha Vl.), Ptáček D.

Rozhodčí: Vodička, as. Štochl

Branky: Halák, Tauš

Skóre zápasu otevřel v 22.minutě po pěkné kombinační akci R. Halák. Do poločasu mohl Újezd zvýšit skóre, ale J. Tauš neproměnil pokutový kop. Všechno ale napravil ve druhém poločase, kdy z přímého kopu přesně  trefil odkrytou část soupeřovy branky. Do konce zápasu se již skóre neměnilo.

Většina zápasu se odehrávala na polovině soupeře, nicméně nebyly zúročeny všechny naše  šance. Po tomto zápase jsem se posunuli na 3. místo tabulky.  Další zápas sehraje béčko v neděli 18.5. od 14.00 ve Rpetech. Odjezd v 13.00

Újezd B – Praskolesy B 8:0 (2:0)

4. května 2014

Sestava: Štochl K., Šebek M. , Leksa P., Kácha Vl. , Leksa J., Halák R., Tauš J. (Kácha F.), Navrátil O. (Štochl Ma.), Abrahám T., Ptáček J., Ptáček D.

Rozhodčí: Veverka, as. M. Štochl

Branky: PtáčekJ. 3x, Ptáček D. 3x, Tauš J. (PK)), Halák R.

Naše útočná letka ve složení Ptáček Josef (otec) a Ptáček David (syn) rozdrtila soupeře dvojitým hatrickem!

Nutno dodat, že Praskolesy přijeli k zápasu do Újezdu pouze s osmi hráči, kteří bojovali ze všech sil zejména v prvním poločase, kdy se Újezdu podařilo vstřelit pouhé dvě branky, z toho jednu z pokutového kopu.

Ve druhém poločase byla početní převaha Újezdu znát a soupeř se téměř nedostal za svoji polovinu. Příliš mnoho fotbalové krásy ale vidět  nebylo. Soupeř svými dlouhými odkopy, mnohdy daleko za hranice areálu, ukrajoval z odehraného času co to šlo. Na druhou stranu domácí mužstvo zahodilo spoustu vyložených šancí a několikrát vyniknul i brankář Praskoles.

Za zmínku určitě stojí, že v zápase nastoupili tři rodinné dvojice otců se syny - Ptáčkové, Leksové a Káchové.

Další zápas sehraje B tým proti Osovu v neděli 11. května od 17.00  na domácím hřišti.

Drozdov B - Doubravan B 5:3 (3:1)

27. dubna 2014

Sestava: Štochl K., Šebek M. , Kácha J. (Leksa P.), Kácha Vl. (Mencl K.), Leksa J., Šebek R., Tauš J., Vajs K., Abrahám T., Lukačovič P.(Ptáček D.), Štochl Ma. (Ptáček J.).

Rozhodčí: Špicl, as. M. Štochl

Branky: J. Tauš 2x (1xpokutový kop), K. Vajs

První minuta zápasu, první akce soupeře, první střela na branku - první gól v naší síti. Tak začal náš souboj proti drozdovskému béčku. První poločas byl z naší strany plný nepřesností. Soupeř nás tlačil a poměrně rychle se dostal do vedení o tři branky. Jedna z nich padla po spravedlivě odpískaném pokutovém kopu. Naše ojedinělá šance, kdy jsme se dožadovali také penalty, dopadla bez efektu. Po výborně kopnutém přímém kopu J. Tauše jsme korigovali výsledek prvního poločasu na 3:1.

Druhý poločas jako by byl zrcadlem prvního, ale v náš prospěch. Z prvního útoku snížil K. Vajs na rozdíl jedné branky. Za nedlouho jsme vyrovnali z penalty - J. Tauš, 3:3.  Naše radost ale bohužel netrvala dlouho. Naši euforii zchladil soupeř dvěma slepenými góly a tento stav se už do konce utkání nezměnil.

Pro diváka to byl poměrně atraktivní, bojovný zápas, plný branek a zvratů. Náš výkon ve druhém poločase byl o poznání lepší než hra v poločase prvním.

O tomto víkendu přišel Újezd kvůli zraněním o dva hráče- M. Krůta a P. Lukačovič. Klub a hlavně ostatní hráči se s tím musí nějak poprat.

Újezd B – Tlustice B 2:1 (1:1)

20. dubna 2014

Sestava: Štochl K., Šebek M. , Halák R. (Leksa P.), Ptáček J., Šebek R., Navrátil O., Vajs K., Tauš J., Abrahám T., Lukačovič P., Krůta M (Ptáček D.).

Branky: Krůta M., Tauš J.

Rozhodčí: Kareš

ČK: Navrátil O.

Úvod zápasu se nám vůbec nepodařil. Jedna chyba v rozehrávce střídala druhou. Diváci museli sledovat spoustu nepřesností. Soupeř se zaslouženě ujal vedení. Před koncem prvního poločasu naštěstí vyrovnal M. Krůta.

Úvod druhého poločasu se nám vydařil lépe. J. Tauš nádhernou střelou k tyči z přímého kopu zvýšil na 2:1.  Dvacet minut před koncem šel O. Navrátil za druhou žlutou kartu předčasně do sprch. Zbytek zápasu jsme úporně bránili hubený náskok. Soupeř nastřelil břevno a vypracoval si několik šancí. Naštěstí ani z přímého kopu v posledních sekundách zápasu již výsledek nezvrátil. Nutno dodat, že i Újezd mohl výsledek vylepšit, zejména K. Vajs při jeho spanilých jízdách v obraně soupeře.

V tabulce jsme na 4. místě. Další zápas sehrajeme v neděli 27.dubna od 17.00 v Drozdově.

TABULKA

1. Vižina 14 11 1 2 39: 15 34   ( 13)

2. Všeradice B 15 10 2 3 52: 13 32   ( 11)

3. Kublov 15 8 2 5 35: 38 26   ( 5)

4. Újezd B 14 7 2 5 50: 31 23   ( 2)

5. Komárov B 15 7 2 6 39: 23 23   ( -1)

6. Osov 15 6 3 6 37: 30 21   ( -3)

7. Drozdov B 14 6 1 7 28: 26 19   ( -2)

8. Tlustice B 15 5 3 7 32: 30 18   ( -3)

9. Osek B 15 5 3 7 29: 37 18   ( -6)

10. Rpety B 14 3 1 10 24: 89 10   (-11)

11. Praskolesy B 14 1 2 11 15: 48 5   (-16)

Osek B – Újezd B 1:5 (0:2)

13. dubna 2014

Sestava: Štochl K., Šebek M. , Leksa P. (Kácha F.), Kácha Vl. (Štochl M.), Leksa J., Šebek R., Navrátil O., Tauš J., Abrahám T., Lukačovič P. (Mencl K.), Vajs K.

Branky: Vajs K. 2, Šebek R., Lukačovič P., Abrahám T.

Rozhodčí: Palek, as. Štochl M.

Po prvním poločase jsme vedli o dvě branky a to jsme ještě několik šancí neproměnili. Soupeř na úvod druhého poločasu snížil a na chvíli jsme se museli obávat o celkový výsledek. Nebylo by to poprvé co jsme zbytečně ztratili vyhraný zápas. Záhy jsme zvýšili skóre na rozdíl dvou branek, což soupeře srazilo do kolen. Do konce zápasu jsme výsledek vylepšili dalšími dvěma brankami. Šancí bylo na mnohem více branek.

Výborný výkon předvedl R. Šebek, J. Leksa a K. Vajs. Dobře zabojovali i všichni tři střídající dorostenci. Zápas se obešel bez zbytečných faulů a šarvátek za solidního řízení rozhodčího Palka. Počet fanoušků z Újezda jednoznačně přesáhl počet domácích fandů.

Další zápas odehraje B tým na domácím hřišti proti Tlustici B v neděli 20. dubna od 17.00.

V sobotu 19. dubna přijďte fandit od 14.00 našemu dorostu (soupeř Drozdov B) a poté nás čeká od 17.00 důležitý zápas áčka proti Žebráku B.

Čeká nás hezký fotbalový víkend.

Kublov – Újezd B 2:1 (1:1)

30. března 2014

Sestava: Štochl K., Šebek M. , Kratochvíl M., Pazdera J., Vokáč J., Štochl M. (Leksa J.), Navrátil O., Šimek M., Mencl K. (Kácha F.), Lukačovič P., Abrahám T.

Branka: Šimek M.

Rozhodčí: Kros, as. Štochl M.

Jarní část sezóny jsme zahájili s novými posilami v našich řadách - Tomáš Abrahám a dorostenec Kryštof Mencl. Z dorostenců nastoupil dále Martin Štochl a Filip Kácha, kteří si svůj debut za dospělé odehráli již loni.

Prvních deset minut zápasu patřil nám. Bohužel jsme nedokázali proměnit tři vyložené gólové šance. I přesto jsme se ujali vedení pěknou střelou M. Šimka. Do poločasu však soupeř vyrovnal.

Ve druhém poločasu nám již scházely síly. Soupeř dokázal pět minut před koncem zvrátit stav ve svůj prospěch vcelku kuriózním gólem, který padl po nepovedeném rohovém kopu soupeře a nepochopitelně se odraženém a tečovaném míči.

Do zápasu jsme šli s tím, abychom neudělali hned první zápas ostudu. Na šance jsme vyhráli a je škoda, že se body nedělily stejným dílem.

Další zápas sehraje B tým v neděli 13. dubna v Oseku od 16.30. Áčko přivítá tuto sobotu 5. dubna od 16.30 na domácím hřišti Felbabku. Dorost hraje v sobotu předzápas od 13.30 proti Neumětelům.