16. června 2013

Sestava: Štochl Karel, Hatina Jiří, Šebek Martin, Kácha Vlastimil, Štochl Martin, Krůta Michal, Tauš Jan, Ptáček Josef (Schick Miloš), Drábek Jakub, Lukačovič Pavoľ, Krofta Karel.

Branky: Krofta, Lukačovič (PK), Krůta

Rozhodčí: Krbec

Díky poměrně laciným gólům, které jsme dostali v prvním poločase, nás soupeř jednoznačně deklasoval. Skóre mohlo být ještě zajímavější, kdybychom proměnili aspoň nějakou z tutovek, kterých bylo hlavně ve druhém poločase dost a dost.

Skončila sezóna, ve které béčko se ziskem 20 bodů skončilo na 7. místě. Jaký bude osud B týmu bude otázkou rozhodnutí výboru klubu v nejbližších dnech. Ani v nejnižší soutěži se nedá hrát bez hráčů, tréninku a fyzické kondice.

Jménem hráčů děkuji Milanu Štochlovi a Romanu Šebkovi, kteří se o béčko v sezóně 2012/2013 starali a vedli ho.

Děkujeme našim fanouškům a fanynkám za jejich přízeň. Užijte si prázdninovou pauzu. V sobotu 22. 6. od 16:00 sehrajeme přátelské utkání proti našemu A týmu. Všichni jste zváni!

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Chaloupky 18 11 5 2 55: 27 38   ( 11)

2. Zaječov 18 11 4 3 52: 27 37   ( 10)

3. Žebrák B 18 9 4 5 56: 44 31   ( 4)

4. Tlustice B 18 8 6 4 40: 33 30   ( 3)

5. Drozdov B 18 8 3 7 59: 36 27   ( 0)

6. Komárov B 18 8 2 8 41: 35 26   ( -1)

7. Újezd B 18 6 2 10 32: 47 20   ( -7)

8. Praskolesy B 18 5 2 11 35: 58 17   (-10)

9. Rpety B 18 4 2 12 37: 67 14   (-13)

10. Lochovice B 18 3 4 11 18: 51 13   (-14)

Doubravan B - Zaječov 1: 0 (0:0)

Sestava: Štochl Karel, Kratochvíl Martin, Šebek Martin, Kácha Vlastimil, Kulmon Aleš, Hatina Jiří (Štochl Martin), Krůta Michal, Tauš Jan, Navrátil Ondřej (Leksa Petr), Štochl Vojtěch, Lukačovič Pavoľ (Schick Miloš).

Branka: Lukačovič

Rozhodčí: Spiegl

Konečně se béčku podařilo v jarní části vyhrát! Papírově silnější soupeř měl v prvním poločase značnou převahu. Zaječovští zahodili několik vyložených šancí. V prvním poločase jsme tak gól neviděli.

V úvodních minutách druhého poločasu dostal dobrou přihrávku do běhu P. Lukačovič, utekl po křídle a střelou k tyči překonal soupeřova brankáře.

Bojovností celého týmu se béčku podařilo hubený výsledek ubránit. Pochvalu si zaslouží jistě všichni hráči. Vyzvedl bych výkon M. Kratochvíla.

Poslední zápas této sezóny sehrajeme v neděli 2. června od 17.00 na hřišti v Praskolesích. Zveme naše fanoušky na poslední zápas B týmu!

Sraz hráčů v 16.00

Lochovice B - Doubravan B 2:1 (0:1)

Sestava: Štochl Karel, Štochl Milan (Leksa Petr), Šebek Roman ml., Kácha Vlastimil, Kulmon Aleš, Hatina Jiří, Štochl Vojtěch, Krůta Michal, Tauš Jan, Drábek Jakub, Lukačovič Pavoľ (Štochl Martin).

Branka: Krůta M

Rozhodčí: Koza

Papírově slabšího soupeře jsme díky neproměněným šancím a slabšímu výkonu brankáře nedokázali porazit. Po prvním poločase jsme sice vedli díky brance M. Krůty, ale soupeř ve druhém poločase skóre otočil ve svůj prospěch. Bohužel bez branek se zápas vyhrát nedá. Několik slibných šancí vychytal pěknými zásahy brankář Lochovic.

Další zápas sehraje béčko 26. 5. od 17.00 na domácím hřišti, kde přivítáme v tabulce druhý Zaječov.

TABULKA

1. Chaloupky 16 11 3 2 51: 23 36   ( 12)

8. Rpety B 16 4 2 10 33: 56 14   (-10)

9. Lochovice B 16 3 3 10 15: 41 12   (-12)

10. Praskolesy B 16 3 2 11 25: 54 11   (-13)

Doubravan B - Tlustice B 2:2 (1:0)

12. května 2013

Branky: V. Štochl, P. Lukačovič (PK)

Utkání se zpočátku vyvíjelo v náš prospěch. V 10. minutě měl gólovou šanci. J. Drábek, ale neskóroval. Ve 30. minutě jsme se ujali vedení gólem V. Štochla. Zdálo se, že by béčko mohlo vybojovat první výhru v jarní části.

Náskok zvýšil z pokutového kopu ve druhém poločase P. Lukačovič. Bohužel se nám náskok nepodařilo udržet a museli jsme se mířit pouze s remízou.

Doubravan B - Chaloupky 1 :4 (1:3)

Neděle, 28.4. 2013

Sestava: Štochl Karel, Kulmon Aleš, Šebek Martin, Kácha Vlastimil, Štochl Milan (Leksa Petr), Štochl Martin (Tauš Jan), Štochl Vojtěch, Šebek Roman ml., Hatina Jiří, Krůta Michal (Schick Miloš), Drábek Jakub.

Rozhodčí:Pos

Branka: M. Krůta

Ač tomu výsledek neodpovídá tak jsme sehráli jedno z těch lepších utkání jara. Zápas s lídrem tabulky začal ve vysokém tempu. Bohužel jsme chybami v obraně umožnili soupeři vstřelit dvě branky.

Po hezké přihrávce V. Káchy korigoval stav na 1:2 Michal Krůta. Místo toho, abychom soupeřův náskok do poločasu smazali, došlo na pokutový kop, který Chaloupky proměnily.

Ve druhém poločase docházely síly na obou stranách. Opět po chybě v obraně po rohovém kopu zvýšil soupeř náskok na 1:4.

V sestavě se po nemoci poprvé za Újezd objevil J. Drábek (na hostování ze Rpet) a byl  zaslouženě vyhlášen nejlepším újezdským hráčem utkání.

Po více jak roční pauze z důvodu operace kolena a následné rehabilitaci nastoupil také J. Tauš. Kromě bojovného výkonu předvedl také dvě nádherné střely z přímého kopu, obě pod břevno soupeřovy branky. K naší smůle obě dvě střely zlikvidoval bravurním zákrokem brankách Chaloupek.

Dalším pozitivem zápasu byla celkem slušná návštěvnost diváků, za což všem děkujeme!

Další zápas sehraje B tým v neděli od 17.00 v Drozdově.

SK Doubravan B - Žebrák B 0:5 (0:3)

Neděle, 21.4. 2013

Sestava: Štochl Karel, Kulmon Aleš, Šebek Martin, Kácha Vlastimil (Leksa Petr), Štochl Milan, Palek Milan, Štochl Vojtěch, Šebek Roman ml., Hatina Jiří, Krůta Michal (Schick Miloš), Lukačovič Pavol (Štochl Martin)

V nedělním zápase prohrála rezerva Újezda poměrně jednoznačným výsledkem. Za celý zápas Újezd neohrozil branku Žebráku, který byl ve všech ohledech lepší a vyhrál zaslouženě.

Příští zápas sehraje béčko v neděli 28. 4. 2013 od 17.00. Na domácím hřišti přivítá Chaloupky.

PS: Aspoň že ta Plzeň je mistr extraligy ;o)

Komárov B - Doubravan B 1:0 (1:0)

Neděle, 14. 4. 2014

Sestava: Štochl Karel, Kulmon Aleš, Šebek Martin, Kácha Vlastimil (Schick Miloš), Štochl Milan, Leksa Petr (Kop Václav), Navrátil Ondřej, Krůta Michal, Hatina Jiří, Leksa Jakub, Lukačovič Pavol.

Rozhodčí: Veverka

Již před zápasem bylo zřejmé, že Komárov nastupuje do zápasu se silnějším týmem, než se kterým jsme hráli na podzim. Opět se bohužel projevila naše největší slabost a to neproměňování jasných gólových šancí. Tentokrát se do vyložených šancí dostával hlavně v prvním poločase J. Leksa, nicméně bez efektu vstřeleného gólu. Jedna jediná branka, kterou nám soupeř vstřelil v prvním poločase rozhodla o vítězství Komárova. V prvním poločase jsme se soupeřem drželi krok a mohli zápas otočit v náš prospěch. Ve druhém poločase nám evidentně došly síly a některým hráčům také chuť poprat se o lepší výsledek.

V neděli 21.4. hrajeme doma proti Žebráku B od 17.00. Sraz hráčů jako obvykle hodinu před zahájením zápasu.

Doubravan B - Rpety B 1 : 5 (1:3)

Neděle, 7. 4. 2013

Sestava: Štochl Karel, Leksa Petr, Šebek Martin, Kácha Vlastimil (Jindra Vojtěch), Štochl Milan, Štochl Vojtěch, Navrátil Ondřej, Hatina Jiří, Kop Václav, Štochl Martin (Schick Miloš), Lukačovič Pavol.

Branka: V. Kácha

Rozhodčí: Koldová A.

Na první zápas jarní části soutěže k nám zavítal tým Rpet. V posledním zápase jsme Rpety porazili vysoko 3:8 a tak nám měli co oplácet. Vzhledem k tomu, že A tým hrál ve stejný čas v Berouně a z důvodu marodky jsme byli nuceni poskládat mančaft v podstatě ze "staré gardy" a dorostu.

Premiéru si za dospělé odehrál Miloš Schick. Po delší době se ze zdravotních důvodů do týmu vrátili V. Kácha a M. Štochl.

V prvním poločase jsme soupeři umožnili díky vlastním chybám třikrát skórovat, z toho jedna branka padla dle našeho názoru z ofsajdu. Kuriózní byla druhá branka, kterou jsme dostali po špatně rozehraném vlastním přímém kopu. P. Lukačovič měl v zápase několik vyložených šancí, ale bohužel neproměnil ani jednu. Bojovný výkon V. Štochla bohužel také k brance nevedl. Čestný úspěch zaznamenal V. Kácha, který skóroval po chytře rozehraném přímém kopu O. Navrátila.

Ve druhém poločase byl znát úbytek sil. Rpety měly převahu a jen díky dobrému výkonu našeho brankáře K. Štochla jsme obdrželi jen dvě branky.

Výborný výkon podal při svém comebacku Vlasta Kácha. Ocenit je nutno i dobrý výkon rozhodčí Koldové.

K dalšímu zápasu nastoupí B tým v neděli 14. 4. od 16.30 na hřišti Komárova. Sraz hráčů v 15.30!

Rpety B : Doubravan B 3:8 (1:3)

Neděle, 11. 11. 2012

Sestava: Štochl Karel, Šebek Roman, Kácha Jakub, Šebek Martin, Kulmon Aleš, Štochl Vojtěch, Krůta Michal, Šebek Roman, Leksa Petr (Štochl Martin), Lukačovič Pavol (Kop Václav), Štochl Robert.

Branky: Lukačovič P. 3x, Štochl Robert 2x, Leksa Petr 2x, Štochl V.

Na to, že jsme hodinu před zápasem obvolávali některé hráče, protože nás bylo málo, dopadl zápas nečekaně dobře. Skóre otevřel Robert Štochl a na 0:2 zvyšoval Kiwi. Poté jsme upadli do zbytečné euforie a přestali bránit. Soupeř snížil na 1:2 a po sérii rohových kopů málem vyrovnal. Klid do hry přinesl gól Petr Leksy na 1:3.

Ve druhém poločase nás soupeř tlačil a museli jsme se oprávněně obávat o výsledek. I přesto, že byl soupeř ve druhé polovině lepší, se nám podařilo nastřílet dalších 5 branek (Kiwi 2, Leksa P., R.Štochl, V. Štochl). Rpety pouze korigovaly výsledek dalšími dvěma brankami. Zápas skončil hokejovým výsledkem.

Skončila podzimní část sezóny. Jsme se šestnácti body na 4.místě tabulky. Na první Zaječov strácíme 4 body.

Děkujeme našim fanouškům za jejich přízeň a všem hráčům B týmu za jejich výkony. O zahájení zimní přípravy se dozvíte z našich stránek nebo Facebooku.

9. Lochovice B 9 1 3 5 8: 20 6   ( -9)

10. Praskolesy B 9 1 2 6 12: 27 5   (-10)

Doubravan B - Komárov B 2:1 (2:0)

Neděle, 4.11. 2012

Sestava: Štochl Karel, Šebek Martin, Kácha Jakub, Vokůrka Tomáš, Kulmon Aleš, Krůta Michal (Štochl Martin), Navrátil Ondřej, Šebek Roman, Štochl Vojtěch, Leksa Jakub (Leksa Petr), Lukačovič Pavol (Kop Václav).

Branky: Leksa Jakub, Lukačovič

Další důležité body vybojovalo béčko v derby proti Komárovu.  První poločas proti silnému soupeři jsme zvládli lépe i když jsme se trápili řadou nepřesných přihrávek a ztráceli zbytečně míče. První gól vstřelil ve 20 minutě J. Leksa, který z půlky hřiště utekl obráncům. U dalšího gólu byl opět J. Leksa, který ve 47 minutě utekl po křídle a přesně přihrál Lukačovičovi, který už neměl problém trefit prázdnou branku.

Druhý poločas se odehrával v podobném rytmu. Bohužel jsme již žádnou šanci neproměnili. Soupeř hlavou snížil na rozdíl jedné branky.  Další gól vstřelil Komárov z ofsajdu a do konce zápasu jsme výsledek a tři body ubránili.

Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen J. Leksa, který je zároveň nejlepším střelcem Béčka podzimní části. Vyzdvihl bych i výkon V. Štochla, J. Káchy a P. Lukačoviče.

Poslední zápas podzimu sehrajeme v neděli, 11.11. od 14.00 na hřišti Rpet. Sraz hráčů ve 13.00.

Tréninky - úterý od 17.30, sraz na hřišti - lehký výklus a potom fotbálek v tělocvičně.

- čtvrtek od 17.30, sraz v tělocvičně - běh, cviky na rychlost a fotbálek.

Doubravan B : Praskolesy B 3:1 (2:1)

Neděle, 21.10. 2012

Sestava: Štochl Karel, Šebek Martin, Leksa Petr (Jindra Vojtěch), Pazdera Josef, Kratochvíl Martin,  Šebek Roman, Navrátil Ondřej, Krůta Michal (Štochl Martin), Kulmon Aleš, Lukačovič Pavol, Štochl Vojtěch ( Kop Václav).

Branky: Krůta, Kulmon, Lukačovič (PK)

Slabšího soupeře asi v této sezóně nepotkáme. Bohužel místo toho, abysme si zahráli pěkný fotbal pro diváky, jsme zase tak zářivý výkon nepředvedli, zejména co se týká proměňování šancí. V první půli se soupeř při jediné akci na naší polovině dostal do vedení. Naštěstí pro nás jsme záhy gólem Michala Krůty vyrovnali a díky důrazu Aleše Kulmona jsme vedli do konce první půle o gól.

Soupeř nastoupil do druhého poločasu kvůli zranění jenom v deseti hráčích. Hrálo se v podstatě jenom na polovině soupeře, který zabetonoval branku a mi nedokázali obranu překonat. Koncovka nám opravdu nejde. Třetí gól vstřelil z penaltového kopu Pavol Kiwi Lukačovič.

Po sedmi kolech jsme na čtvrtém místě tabulky, se ziskem 1O bodů.

Víkend 27.-28.10. naše béčko nehraje. Zápas proti Rpetům je přeložen na listopad.

TJ Zaječov - Doubravan B 1:0 (1:0)

Sobota 13.10. 2012

Sestava: Štochl Karel, Šebek Roman st., Leksa Petr, Kyncl Marek, Šebek Martin, Lukačovič Pavol, Krůta Michal, Navrátil Ondřej, Jindra Vojtěch,  Štochl Robert, Kop Václav (Štochl Martin).

V sobotním zápase proti Zaječovu jsme nastoupili v poněkud upravené sestavě, neboť áčko v tu samou dobu hrálo derby v Oseku. V našem týmu se objevili nové posily - Venca Kop (první zápas za muže) a Kiwi (Pavol Lukačovič - doufám, že nekomolím jméno...) a také opět nastoupili naši benjamínci - Vojta Jindra a Martin Štochl.

Zaječov potvrdil naše očekávání a od začátku se zápas odehrával v rytmu soupeře. První a jediný gól padl dle našeho názoru bohužel  z ofsajdové pozice. Pomezní rozhodčí, který jinak celý zápas mával solidně, situaci posoudil jinak a hlavní sudí reklamovaný ofsajd také neuznal. Ve druhém poločase soupeř zvolnil tempo a náš tým se začal více prosazovat v útočném poli. Kromě střely Michala Krůty, která těsně minula tyč, jsme si však gólovou šanci nevypracovali. Bod by byl zasloužený pro oba týmy.

Za bojovnost je nutno poděkovat všem hráčům.  Vyzdvihl bych výkon naší obranné čtveřice - Šebek Roman st., Šebek Martin, Leksa Petr a Kyncl Marek.

Další zápas sehrajeme v neděli na domácím hřišti. Začátek v 15.30.

Doubravan B : Lochovice B 5:0 (3:0)

Neděle, 7.10. 2012

Sestava: Štochl Karel, Šebek Martin, Kulmon Aleš, Kratochvíl Martin, Pazdera Josef, Navrátil Ondřej (Štochl Martin), Vokůrka Tomáš, Kříž Jan, Leksa Petr (Jindra Vojtěch), Leksa Jakub, Štochl Vojtěch

Branky: Leksa Jakub 2x, Kříž Jan, Navrátil Ondřej, Vokůrka Tomáš

Soupeř přijel ve slabší sestavě, jelikož jeho A tým hrál ve stejný den. Celý zápas se odehrával v naší režii. První dvě branky zajistil Jakub Leksa a do poločasu zvýšil na 3:0 Jan Kříž. Ani ve druhém poločase jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili a dalšími dvěma góly jsme si zajistili zasloužené vítězství. Škoda jen, že se na zápas nepřišlo podívat více diváků. Za dobrý výkon si zaslouží pochvalu celé mužstvo. Vyzdvihl bych výkon J. Leksy, V. Štochla a A. Kulmona.

Další zápas sehrajeme v sobotu 13.10.  od 16.00 na hřišti Zaječova. Naše áčko jede ve stejný termín do Oseka, takže je nutné, aby se k zápasu dostavili všichni hráči.

9. Lochovice B 5 1 1 3 5: 13 4   ( -2)

10. Praskolesy B 5 1 0 4 6: 18 3   ( -6)

Tlustice B - Doubravan B 2:3 (1:3)

Neděle, 30.9. 2012

Sestava: Štochl Karel, Šebek Roman st., Kulmon Aleš, Roman Šebek ml., Kratochvíl Martin, Navrátil Ondřej (C), Vokůrka Tomáš, Kříž Jan, Ungr Jaroslav (ČK), Leksa Jakub (Jindra Vojtěch), Štochl Vojtěch (Štochl Martin)

Branky: Štochl Vojtěch 2x, Leksa Jakub

ČK: Ungr J.

Vzhledem ke zranění našeho zadáka, Martina Šebka, jsme nastoupili opět v trochu pozměněné sestavě. Za Martina zaskočil jeho bratr Roman. Bojovným výkonem jsme přehráli papírově silnějšího soupeře a zaslouženě získali první vítězství podzimu. I přes vyloučení J. Ungra jsme dokázali odolat náporu na konci druhého poločasu a odvezli si z Tlustice tři body.

K dalšímu zápasu nastoupí B tým v neděli 7.10. 2012, tentokrát už v 16.00 na domácím hřišti. Těšíme se na naše fanoušky a doufáme, že je potěšíme dalšími body!

Doubravan B : Drozdov B 2:2 (1:1)

Neděle 23.9. 2012

Sestava: Šebek Roman st., Kulmon Aleš, Šebek Martin, Kratochvíl Martin (Leksa Petr),Pazdera Josef, Navrátil Ondřej, Vokůrka Tomáš, Kříž Jan, Leksa Jakub, Štochl Vojtěch, Krůta Michal (Ungr Jaroslav).

Rozhodčí: Hůla

Branky: J.Leksa, J. Kříž

Mužstvo soupeře bylo složeno převážně z dorostenců. V úvodu zápasu jsme si vytvořili tlak. Po hezké kombinační akci vstřelil J. Leksa vedoucí branku. I když jsme o poznání mladšího soupeře příliš do šancí nepustili, dokázal Drozdov do konce prvního poločasu vyrovnat. My jsme bohužel naše šance neproměnili. Ve druhém poločase jsme šli opět do vedení po přesné střele J. Kříže. Náskok jsme bohužel neudrželi a po drobném zaváhání brankáře si dal M. Šebek hlavou vlastní branku.Příští zápas sehrajeme v neděli 30.9. od 16.30 v Tlustici.

Chaloupky - Doubravan B 2:0 (0:0)

Sobota, 15. 9. 2012

Sestava: Štochl Karel, Leksa Petr, Šebek Martin, Ungr Jaroslav, Šebek Roman st., Navrátil Ondřej (Štochl Martin), Vokůrka Tomáš, Kříž Jan, Hatina Jiří, Štochl Vojtěch, Štochl Robert.

Vzhledem k tomu, že naše áčko hrálo v sobotu také, byla naše sestava značně oslabena. Zápas začal nešťastně pro R. Štochla, který si v prvních minutách po nešťastném pádu vykloubil rameno. Sice se podařilo rameno vrátit zpět do kloubu, ale zbytek zápasu odehrál Robert s rukou u těla a s velkým sebezapřením. Další úraz utrpěl M. Šebek, který se srazil s J. Hatinou a na chvíli to vypadalo, že si zlomil čelist. Ale naštěstí i on po chvíli pokračoval v zápase. Soupeř měl navrh zejména po fyzické stránce. V prvním poločase nastřelil tyč a nevyužil výhody pokutového kopu. Penaltu bravurně vyrazil K.Štochl. My jsme měli také několik šancí, největší tutovku neproměnil V. Štochl, který šel sám na brankáře. Šanci měl i T. Vokůrka.

Ve druhém poločase nám už viditelně došly síly. Zhruba v 70 minutě se nám rozplynul sen o remíze. Soupeř pronikl do našeho vápna a pohodlně skóroval i když někteří protestovali proti hře v ofsajdu. Druhý gól nás již kompletně zlomil a tak jsme z posledních sil toužebně čekali na konec zápasu.

Za bojovnost si zaslouží pochvalu celý tým. Vyzdvihl bych výkon R. Štochla a M. Šebka, kteří oba i přez zranění odehráli celý zápas. Svoji premiéru za tým dospělých si odehrál M. Štochl, který ještě loni chytal za žáky a nutno říct, že  sobotu byl platným hráčem.

Další zápas odehraje B tým v neděli, 23. 10. 2012 v 16.30 na domácím hřišti proti Drozdovu B. Doufám, že nás přijdou podpořit naši fanoušci a fanynky!