TJ Karštejn: Doubravan Újezd/Komárov B 5:1 (2:0)

Doubravan Újezd/Komárov B : TJ VČS Tmaň 2:5 (0:2)

17.9. 2023 - mistrovské utkání

Sestava: O. Hejna - L. Fiala (77. R. Štochl) , P. Hochmann (82. M. Kratochvíl) , T. Vokůrka (46. D. Štich) , A. Ungr (63. A. Kyncl) , A. Razák, M. Hrynechko, D. Ptáček, R. Šebek, P. Moutelík, R. Kyncl

Rozhodčí: J. Špicl, as. R.Šebek

ŽK: 63. L. Fiala , 66. M. Hrynechko

Branky: 54. D. Štich , 87. P. Moutelík - 23. V. Kincl , 37. M. Dudáček , 56. V. Kincl , 78. V. Kincl , 89. F. Danysh

Bohužel jsme na vítězství z minulého týdne nenavázali a opět utrpěli jasnou porážku.

Autor: P. Leksa

SK Osov : Doubravan Újezd/Komárov B 2:4 (0:2)

9.9. 2023 -mistrovské utkání

Sestava: O. Hejna - A. Razák, D. Hoch, K. Hoch, M. Hrynechko, D. Štich, T. Vokůrka, A. Kyncl, R. Šebek, J. Kácha, R. Kyncl

Rozhodčí: J. Šnajdr, as. P. Štika

Branky: 85. A. Bábíček , 90. J. Hošťálek - 16. R. Kyncl (p.) , 44. T. Vokůrka , 60. M. Hrynechko , 68. K. Hoch

Do zápasu 4.kola jsme vstupovali oslabení o 10 hráčů, kteří by v případě účasti mohli hrát. Takhle jsme jeli v 11 lidech včetně mladíků D.Hocha a A.Kyncla.
Čekal nas Osov který měl za sebou slušné výsledky z prvních 3. kol, i když 2x prohrál o 1 gól. Domácím chyběli 3 hráči, ovšem byli favorité, čímž se netajili už před zápasem.
Hned od začátku jsme si  ovšem gólové šance vytvářely my. V prvním poločase jsme z MNOHA šancí využili jenom 2, když penaltu po faulu na K.Hocha proměnil R.Kyncl a druhý gól dal domácím do šatny T.Vokůrka.
Nevyužité tutové šance v první půli: Hoch D,Štich D,Vokůrka T, Kolja, Hoch K.
Do druhé půle jsme vstoupili s cílem neinkasovat,což se dařilo a naopak jsme během 60-68 minuty využili naše šance ke skórování.
Na 0:3 upravil Kolja po krásné nahrávce A.Razáka a na 0:4 Hoch K. po obrovské chybě domácích hráčů a nahrávce od Koljy před prázdnou branku. Ve druhé půli jsme se spíše soustředili na zodpovědnou hru zezadu bez zbytečných chyb, i když domácí po prostřídání a našem úbytku sil snížili na konečných 2:4. Radost z výhry po dlouhém čase nám to nevzalo. Podle mých statistik jsme naposledy vyhráli 15.10. 2022 4:3 na Loděnicemi.
Pochvalu zaslouží celý tým, který to odbojoval bez střídání od začátku do konce. Osobně bych pochválil Kolju, R.Šebka, A.Razáka a A.Kyncla (zodpovědný a poctivý výkon v prvním celém zápase za dospělé)
Do dalších zápasů nás to doufám nakopne a začneme se scházet ve větším počtu jak o víkendech, tak v týdnu na trénincích.

Autor: Kiwi, jazyková úprava P.Leksa

 

SK Doubravan Újezd/Komárov B : Praskolesy 0:2 (0:2)

3.9. 2023 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl - A. Ungr (73. L. Fiala) , T. Kail, M. Hrynechko, D. Štich, T. Vokůrka, P. Moutelík (86. A. Kyncl - dorost Komárov) , F. Hruban, D. Ptáček, J. Kácha (83. R. Štochl) , R. Kyncl, Š. Šmehlík-dorost Komárov

Rozhodčí: J. Pos, as. M. Štochl

Branky: 3. J. Martinkovič , 30. T. Indra

Branka hned ve třetí minutě, druhá branka po trochu sporné situaci, ale ofsajd to nebyl... Ve druhém poločase se soupeř přizpůsobil naší hře a tak už další branka nepadla. Moc se na ten fotbal koukat nedalo.

Premiéru v sestavě měli dorostenci Komárova a újezdští kluci Antonín Kyncl a Štěpán Šmehlík.  Kluci by si zasloužili odehrát aspoň poločas, ať se otrkají.

Autor: P. Leksa

SK Březová – Bzová : SK Doubravan Újezd/Komárov B 2.1 (1:1)

26.8. 2023 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl - K. Výrut (73. L. Fiala) , R. Šebek , P. Moutelík, T. Vokůrka, M. Hrynechko (86. P. Lukačovič ) , D. Štich, P. Hochmann , D. Ptáček, F. Hruban, R. Štochl

Rozhodčí: V. Závora, as. P. Moutelík

Branky: 29. M. Barták , 78. M. Barták - 42. K. Výrut

Slušně odehraný zápas, ale bohužel body z toho nebyly žádné.

Autor: P. Leksa

Doubravan Újezd/Komárov B : SK Slavoj Osek 0:5 (0:1)

20.8. 2023 - mistrovské utkání

Sestava: O. Hejna (naše nová brankářská posila, přestup z Líšné) - R. Šebek, M. Hrynechko (73. R. Štochl) , D. Štich, A. Ungr, A. Razák (přestup z Žebráku), P. Hochmann (Komárov), D. Ptáček, T. Kail(Komárov) (55. L. Trčka- Komárov ), R. Kyncl, F. Hruban

Rozhodčí: L. Vodička, as. M. Štochl

Branky soupeře: 40. Z. Vaníček , 51. T. Zvarych , 72. Z. Vaníček , 81. O. Čepelák , 85. A. Tvrz

Pro sezónu 2023-2024 se k Doubravanu připojilo Komárovské béčko, které by jinak zaniklo. Doubravan tak nepravidelně posílí i komárovský dorost a zbytek béčka.

Výsledek prvního zápasu podzimní části nemá asi cenu komentovat.

Autor: P. Leksa

SK Doubravan Újezd

Kontaktujte nás