2020-2021 Sezóna nedohrána

Doubravan 0:1 (0:1) TJ Ostrovan Zadní Třebaň z.s. poslední zápas sezóny 2020 - 2021

Po šesti kolech byla sezóna 2020 - 2021 z důvodu epidemiologockých opatření ukončena. Jaro 2021 se nehrálo vůbec.

19. 9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl, V. Krásný, M. Jaroš, M. Kratochvíl, D. Štich (L. Fiala), M. Dlugoš, J. Hnízdil (J. Holeček)Z. Javůrek, D. Ptáček, R. Šebek (T. Vokůrka),  J. Leksa

Rozhodčí: M. Kareš, as. M. Štochl

Branky: D. Štich 2x

V zápase 5.kola jsme přivítali lídra tabulky, tým Hostomic. Utkání bylo celou dobu vyhrocené, vyrovnané. V první půli jsme se ujali vedení gólem uzdraveného D.Šticha a když před půlí tentýž hráč po krásné akci J.Leksy a P.Hnizdila skóroval podruhé, šli jsme do kabin s náskokem 2 gólů.

Ve druhé půli jsme si my i hosté vytvořili nějaké šance, u nás hlavně L.Fiala, ovšem gól už padnul jen jediný a to když rozhodčí písknul NESMYSLNOU penaltu proti nám. Ovšem vítězství 2:1 jsme udrželi a v dalším kole přivítáme nového lídra tabulky, tým Podluh.

Tentokrát bych vyzdvihnul výkon V. Krásného.
Přijďte naše kluky povzbudit!

Autor: P. Lukačovič, P. Leksa

Mořina : Doubravan 0:3 (0:0)

13.9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl, F. Hruban, M. Kratochvíl, M. Jaroš (J. Holeček),  M. Dlugoš, J. Hnízdil (P.Prejzek), Z. Javůrek, L. Fiala, D. Ptáček, R. Šebek,  J. Leksa

Rozhodčí: J. Palič, P. Moutelík

Branky: Javůrek, Holeček, Dlugoš

Do zápasu jsme šli s cílem bodovat i přes opětovné absence. Zápas byl hlavně o bojovnosti, trpělivosti a o vstřelení první branky. Bohužel jsme v prvních 45 minutách své šance zahodili, domácí téměř nic neměli.
Ve druhé půli jsme se ujali vedení nádhernou dalekonosnou ranou "šajtlí" z kopačky Z. Javůrka . Hru jsme nadále kontrolovali. V 80.minutě se trenérovi povedlo střídání, když poslal na plac Jardu
Holečeka, který se hned vzápětí odměnil gólem na 2:0  O minutu později přihrál na třetí gól, který vstřelil hlavou Marcel Dlugoš. O vítězi bylo jasno a nemrzely ani další zahozené šance.
Celý tým zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, disciplínu i trpělivost.
Taktéž zaslouží pochvalu naši fanoušci v čele s Ondřejem Navrátilem, kteří fandili celý zápas.
V příštím zápase přivítáme tým Hostomic, který je na 1.mistě tabulky.
POZOR, HRAJE SE V SOBOTU V 10:15!!!

Autor: P. Lukačovič

Újezd - Loděnice B 4:0 (2:0)

5.9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl, V. Krásný, R. Kyncl, M. Jaroš (T. Vokůrka), F. Hruban, M. Dlugoš, J. Hnízdil (P. Lukačovič), D. Ptáček (T. Beran), K. Výrut (J. Holeček), J. Leksa,R. Šebek

Rozhodčí: J. Špicl, P. Moutelík

Branky: Dlugoš, Hnízdil, Leksa, Holeček

Do zápasu s Loděnicemi B jsme nastoupili oslabeni o 4 hráče základní sestavy. I přesto jsmeprvní poločas měli pod kontrolou a do 30. minuty jsme si vytvořili 5 gólových šancí, ale bohužel jsme nic neproměnili. Ve zbytku první půle jsme dali 2 góly a začalo se nám hrát ještě líp.

Druhá půle byla skoro celá pod naší kontrolou a zápas jsme dovedli do uspěšného konce. Tentokrát předvedlo naše áčko opravdu solidní výkon a soupeře jsme jasně přehráli.

Chtěl bych pochválit celé mužstvo avšak vyzdvihnul bych: M. Dlugoš, F. Hruban, P. Hnizdil. MY JSME DOUBRAVAN :-)

Autor: P. Lukačovič, jazyková úprava P. Leksa

TJ Tmaň - Újezd 2:1 (1:1)

29. 8. 2020 -  mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, V. Krásný, R. Kyncl, J. Kácha, P. Moutelík (J. Tauš), M. Dlugoš, J. Hnízdil (K. Výrut), Z. Javůrek, L. Fiala, D. Ptáček, J. Leksa

Rozhodčí: V. Hájek, as. J. Ptáček

Branka: J. Hnízdil

Pokud si budeme před zápasem myslet, že soupeř se porazí sám, tak to daleko nedotáhneme. V zápase plném tvrdosti a bojovnosti nás domáci předčili právě v tomhle. Zápas moc šancí nepřinesl. Domácí otevřeli skóre po chybě v naší obraně. Po vyrovnání J. Hnízdilem jsme měli chvíli hru pod kontrolou, avšak bez nějakých šancí.

Chvilku po poločase jsme opět inkasovali po situaci, o které jsme si v kabině řekli, že nesmí nastat... Bohužel někteří naši hráči se přišli na hřiště hlavně vykecat a ne hrát fotbal... DOUFÁM, ŽE TO BYLO NAPOSLED!!! S tímhle výkonem neporazíme ani výběr Záluží! O tréninkové docházce ani nebudu mluvit.....

Slušně zahrál P. Moutelík a V. Krásný.

V dalším kole hrajeme doma s Loděnicemi B, v sobotu 5.9. od 17:00.

Autor: P.Kiwi Lukačovič, P. Leksa

Doubravan - Komárov B 6:2 (3:1)

22. 8. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl. V. Krásný, R. Kyncl, R. Šebek, J. Kácha, M. Dlugoš (F. Hruban), Z. Javůrek, J. Hnízdil (T. Beran), J. Leksa, K. Výrut (L. Fiala), D. Ptáček

Rozhodčí: V. Ehl

Branky: Kyncl, Javůrek, Dlugoš 3x, Hnízdil

Po dlouhé koronavirové pauze jsme se konečně vrátili k mistrovským zápasům. Komárov šel ve 23.minutě do vedení. Naštěstí se nám podařilo do poločasu stav otočit na 3:1. Hatrickem se v zápase blýskl M. Dlugoš.

Výsledek 6:2 je sice hezký, ale pokud bude účast na trénincích bídná jako dosud, tak se nám v těžších zápasech moc dařit nebude....

Autor: P. Leksa