Sparta Podluhy – Doubravan 1 : 4 (pol. 1 : 1)

13.6.2015 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Kyncl ; M.Kratochvíl ; J.Tauš ; D.Štich ; R.Šebek ; M.Štich ; K.Jonák ; D.Šťastný (V.Štochl)

Rozhodčí: Plecitý ; as.M.Štochl

Branky: 3x K.Jonák ; 1x D.Štich

Poslední zápas sezony se nám výsledkově vydařil, ale především v prvním poločasu se domácí dostávali častěji do zakončení. Po půl hodině se dostali domácí do vedení 1:0, když jsme opět nepokryli domácího hráče při rohovém kopu. Stále stejné chyby při standardních situacích soupeře.

I my jsme si během prvního poločasu vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, ale proměnili jsme až tu v poslední minutě poločasu. Velmi hezkou kombinační akci, do které se zapojilo pět našich hráčů a domácí jen kroutili hlavami, zakončil k tyči K.Jonák.

Škoda, že jsme se několika hodně zbytečnými porážkami připravili o lepší umístění v tabulce.

Každý z našich hráčů, by si měl sám sáhnout do svědomí, zda pro větší úspěch udělal maximum.

Autor: P. Štika

Konečná tabulka sezony 2014/2015

 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   26   21   3   2   95:24   66   27  
 
  2.       26   20   1   5   112:42   61   22  
 
  3.   web >   26   16   3   7   115:63   51   12  
 
  4.   web >   26   15   4   7   77:46   49   10  
 
  5.       26   15   4   7   72:45   49   10  
 
  6.   web >   26   15   1   10   74:48   46   7  
 
  7.       26   11   3   12   55:54   36   -3  
 
  8.   web >   26   11   0   15   57:53   33   -6  
 
  9.   web >   26   10   3   13   62:76   33   -6  
 
  10.   web >   26   8   1   17   65:95   25   -14  
 
  11.   web >   26   8   3   15   38:90   24   -12  
 
  12.   web >   26   7   1   18   45:99   22   -17  
 
  13.   web >   26   5   2   19   39:103   17   -22  
 
  14.   web >   26   5   1   20   44:112   16   -23

Doubravan – TJ Praskolesy 2 : 4 (pol. 1:2)

6.6.2015 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Kyncl ; J.Kácha ; J.Tauš ; D.Štich ; R.Šebek ; M.Štich ; V.Štochl ; K.Jonák

Rozhodčí: Palek ; as.M.Štochl

Branky: vlastní , R.Kyncl

Proti lídrovi tabulky jsme se ujali vedení již v 6.minutě, když jsme na obránce vytvořili tlak a ten ve snaze odvrátit míč přehodil vlastního brankáře. Míč jsme měli asi častěji na kopačkách, ale naše střelecká produktivita a osobní bránění je jedním slovem hrůza. Další velkou příležitost měl D.Štich. Jenže místo dvoubrankového vedení jsme v podstatě nechali soupeře otočit skóre, aniž by se na to nějak nadřel. Za chyby v rozehrávce a velmi nedůsledné bránění ofenzivních hráčů hostů jsme byli dvakrát potrestáni – 1:2. Těsně před přestávkou mohl vyrovnat R.Kyncl, ale z malého vápna netrefil odkrytou branku.

Ve druhém poločasu, byla naše hra velmi podobná, drželi jsme míč a nic z toho. Soupeř dál naše chyby trestal. Co je platné, když hezky kombinujeme, ale naše šance neproměňujeme a naopak velmi jednoduše inkasujeme. Inkasovali jsme opět dva neuvěřitelně snadné góly a prohrávali již 1:4. Na konečných 2:4 snížil hlavou R.Kyncl.

Nemůžu si odpustit připomínku, že hostující asistent rozhodčího celý zápas velmi vydatně pomáhal obraně svého týmu a téměř všechny naše útočné akce dokonale zastavoval. Moc často se podobný trend mávání nevidí.

Nicméně za porážku si můžeme sami, především příliš snadno inkasujeme a dle mého pohledu ze za lajny, někteří hráči nehrají vůbec týmově.

Další věcí je účast hráčů. Domácí utkání a s pouze jedenácti hráči ?? Smutné.  

Autor: P. Štika

TJ Durisol Všeradice „B“ – Doubravan 1 : 3 (pol. 1:2)

31.5.2015 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Šebek ; J.Kácha ; M.Štich ; R.Kyncl ; J.Leksa (V.Štochl) ; D.Šťastný (J.Tauš) ; K.Jonák (D.Ptáček) ; D.Štich

Rozhodčí: Koza , as.P.Štika

Branky: M.Štich ; D.Štich ; V.Štochl

Úvod utkání se nám povedl a ve čtvrté minutě M.Štich vstřelil první branku a vypadalo to na poklidný zápas. Ovšem náš soupeř se poprvé ve dvanácté minutě dostal na naší polovinu a (po autovém vhazování zase celkem snadno) vyrovnal. Inkasovaný  gól s kupodivu nerozhodil, jak bývá zvykem a nadále jsme kontrolovali hru a hrálo se především na polovině domácích. Z velkého množství opravdu velkých příležitostí se dokázal prosadit pouze D.Štich a znovu nám vrátil vedení 1:2.

Ve druhém poločasu naše aktivita a pohyb nebyl jako v poločasu prvním a rázem jsme se museli obávat o výsledek, když domácí hrozili z rychlých protiútoků a velkého množství standardních situací, při které měli výškovou převahu. Přesto jsme si stále vytvářeli dostatek dobrých příležitostí, abychom o osudu zápasu rozhodli v náš prospěch. Zakončení však bylo buď nepřesné, nebo nedůrazné. Největší šance domácích přišla deset minut před koncem po nepřímém kopu v našem pokutovém území (po údajné malé domů). Po závaru nakonec domácí hráč trefil pouze tyč naší branky.

V 85. minutě se nám podařilo odpor domácího týmu konečně zlomit, když V.Štochl vystřelil z hranice pokutového území a s pomocí břevna a domácího brankáře skončil míč v brance – 1:3. Zbytek zápasu se pouze dohrával z povinnosti.

Autor: P. Štika

Doubravan – SK Hostomice „B“ 3 : 4 (2:3)

23.5.2015 mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; M.Kratochvíl ; R.Šebek ; J.Kříž ; J.Kácha ; P.Moutelík ; M.Štich ; R.Kyncl ; J.Leksa (V.Štochl) ; D.Štich ; K.Jonák (J.Tauš)

Rozhodčí: Blažek ; as.M.Štochl

Branky: 2x D.Štich ; K.Jonák

Hráči nám v sobotu připravili další nepříjemný zážitek. Začátek zápasu byl hodně pohodový a když se nám po zhruba deseti minutách podařilo vstřelit úvodní gól, vypadalo to, že utkání ovládneme. Bohužel, náš tým to s bohorovností trochu přehnal. Soupeři se velmi jednoduše stylem „pojďte dál a klidně si dejte gól“ podařilo vyrovnat. Sice jsme šli ještě jednou do vedení, ale bohužel náš soupeř se v prvním poločase dostal ještě dvakrát  do našeho pokutového území a v obou případech opět velmi lehce a pohodlně skóroval a otočil vývoj zápasu.

Ve druhém poločasu jsme sice zvýšili tempo a soupeře přikovali před pokutové území, ale neproměňovali jsme ani více jak stoprocentní šance. A jak to tak bývá, po ojedinělém protiútoku a chybě naší obrany jsme inkasovali na 2:4. Gól na 3:4 vstřelil D.Štich a vrátil nám naději na bodový zisk. Bohužel jsme gól již nedali.

Největší potíž vidím především v tom, že někteří hráči si jdou zahrát, nikoliv vyhrát.

Autor: P. Štika

Union Cerhovice „B“ – Doubravan 1 : 1 (0:0)

16.5.2015 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; R.Šebek ; R.Kyncl ; J.Kácha ; J.Tauš (J.Kříž) ; D.Štich ; M.Štich ; P.Moutelík ; K.Jonák ; D.Šťastný

Rozhodčí: J.Šnajdr ; as.P.Štika

Branka: D.Štich

V oboustranně bezstarostně hraném zápase byl vidět hodně kombinační fotbal s minimem gólových příležitostí. V prvním poločasu měli o něco častěji míč na kopačkách hráči domácího týmu, ve druhém jsme si role vyměnili.

V 74.min. jsme inkasovali gól po autovém vhazování. Velmi lehkovážně a nepozorně jsme nechali domácího hráče lehce zpracovat míč a umožnili jsme mu postupovat do našeho pokutového území a nakonec i v klidu zakončit. Gól naše mužstvo přiměl ke zvýšení aktivity a v 83.min. D.Štich vyrovnal na 1:1. V úplném závěru utkání jsme nedokázali využít ještě další příležitosti a tak se body spravedlivě dělily mezi obě mužstva.

Autor: P. Štika

Újezd - Běštín 3: 0 kontumace

9. května 2015 mistrovské utkání

Soupeř z Běštína se bohužel nedostavil k utkání. Body zdarma...

 V sobotu 16. 5. jedeme na derby do Cerhovic! Těšíme se na naše fanoušky!

TJ v Broumech – Doubravan 5 : 3 (pol. 1 : 3)

3.5.2015 – mistrovské utkání 

 Sestava: M.Fejtek;L.Šmehlík;J.Kříž; R.Kyncl ; J.Kácha ; M.Štich; R.Šebek ; J.Tauš ; P.Moutelík (T.Abrahám); D.Šťastný (J.Hnízdil) ; K.Jonák

 Rozhodčí: J.Špicl ; as.P.Štika

 Branky: 3x K.Jonák

 Úvod utkání vypadal, jako by naši hráči ještě byli na nedělním obědě. Už ve 2.min. M.Fejtek likvidoval vyloženou šanci a v 7.min. jsme inkasovali po obrovské chybě našeho stopera. Teprve potom jsme se postupně začali dostávat do tempa a řekl bych, že jsme odehráli nejlepší pasáž utkání v průběhu celé jarní sezony. Ve vysokém tempu, s nasazením a s hezkými fotbalovými momenty jsme domácí doslova válcovali. Odměnou bylo otočení skóre na 1:3 v náš prospěch, když se třikrát prosadil důrazný K.Jonák a navíc P.Moutelík nastřelil tyč.

 Ovšem druhý poločas si za rámeček dát nemůžeme. Velmi lehkovážné a nezodpovědné bránění domácích hráčů.  Netaktické řešení některých situací a další naprosto zbytečné chyby. To vše nahrálo domácímu týmu k obratu v utkání a my vypadáme jako idioti.

 Jen musíme doufat, že se podobné utkání dlouho neuvidíme.  

Autor: P. Štika

SK Rpety – Doubravan 4 : 2 (pol. 1:1)

30.4.2015 – mistrovské utkání 

 Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Kyncl ; J.Kácha ; T.Abrahám (J.Leksa) ; R.Šebek (J.Tauš) ; D.Štich ; M.Štich ; D.Šťastný (D.Ptáček) ; K.Jonák (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Bidšovský ; as.M.Štochl

Branky: D.Šťastný ; K.Jonák

ČK: D.Štich

Zápas se dvacet minut odvíjel stále stejně. My jsme si přihrávali tak dlouho, až jsme o míč přišli a soupeř jednoduše dlouhým nákopem hrozil z rychlých protiútoků. Se štěstím jsme odolávali až do 32. minuty, když jsme při rohovém kopu domácích nechali nepochopitelně nepokryté v našem pokutovém území hned dva domácí útočníky. Ti samozřejmě šanci využili – 1:0 pro domácí. Teprve poté se naši hráči trochu probrali a domácí jsme začali přehrávat.

Do poločasu se D. Šťastnému podařilo vyrovnat a navíc nám byl těsně před koncem poločasu odepřen zcela jasný pokutový kop na téhož hráče.

Do druhé půle jsme nastupovali s vědomím, že domácí „z vršku umí“ a chtěli jsme hrát co nejjednodušeji v zadních řadách. Bohužel, opět jsme nedokázali pohlídat standardní situaci a prohrávali jsme 2:1. V 55.minutě jsme dokázali opět vyrovnat, ale rozhodčí nám regulérní gól neuznal a navíc, nutno dodat, že po pouze slušných protestech a druhé žluté byl vyloučen D.Štich. Přesto se ještě K.Jonákovi podařilo vyrovnat na 2:2. Jenže s postupem času našim hráčům začali docházet síly,  soupeř nás zatlačil a opět po našich zbytečných chybách rozhodl o konečném výsledku.

Autor: P. Štika

Doubravan – SK Horymír Neumětely „B“ 6 : 0 (pol.1:0)

25.4.2015 – mistrovské utkání

 Sestava: M.Fejtek; L.Šmehlík; J.Kříž; R.Kyncl; P.Moutelík; J.Leksa (V.Štochl) ; D.Štich; R.Šebek; M.Štich; K.Jonák ( P.Lukačovič) ; J.Tauš (D.Ptáček)

 Rozhodčí: Štěpánek , as. M.Štochl

 Branky: 2x D.Štich ; K.Jonák ; V.Štochl ; R.Šebek ; P.Lukačovič

Soupeř přijel v kombinované sestavě a soustředil se především na obranu. V první poločasu jsme se dlouho nemohli gólově prosadit, přestože jsme si vytvářeli hodně šancí a zvonila branková konstrukce. Až ve 37.minutě D.Štich velmi hezky přehodil vyběhnuvšího brankáře a otevřel skóre.

Ve druhém poločasu zvýšil opět chytrou střelou D.Štich na 2:0, čímž se naše mužstvo úplně uklidnilo a hrálo fotbal, kterému náš soupeř nestačil. Postupem času, jak našemu soupeři docházely síly, bylo občas potřeba zkontrolovat našeho brankáře, jestli nudou neusnul.

 Skóre postupně narůstalo až do konečné podoby, a to nám ještě další dva góly nebyly uznány.

V tomto týdnu nás čekají dva výjezdy za náročnějšími soupeři. Uvidíme, kolik bodů se nám podaří vydolovat.

 Čt. 30.4.2014 od 17°°hod – Rpety : Doubravan -  dohrávka odloženého zápasu

 Ne. 3.5.2015  od 17°°hod. – Broumy : Doubravan

Autor: P. Štika

Slovan Lochovice - Doubravan 1 : 2 (pol.1:0)

18.4.2015 – mistrovské utkání 

Sestava: M.Fejtek ; M.Kratochvíl ; J.Kříž ; R.Kyncl (D.Ptáček) ; J.Kácha (D.Štastný) ; M.Štich ; D.Štich ; R.Šebek ; J.Leksa ; K.Jonák ; J.Tauš (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Knotek , as. P.Štika

Branky: 2x K.Jonák

Trenér musel před a v průběhu tohoto utkání provést několik změn v sestavě a na naší hře se to trochu projevilo. Hra domácího celku byla založena na velkém důrazu a pohybu, s čímž se naši hráči během prvního poločasu nedokázali vyrovnat. Soupeř se dostal do několika dobrých příležitostí a v poslední minutě prvního poločasu, po velkém závaru před naší brankou, jednu proměnil a šel do vedení 1:0. Naše dvě velké šance z prvního poločasu jsme proměnit nedokázali.

Ve druhém poločasu se naši hráči vyrovnali tvrdostí a důrazem domácímu týmu a rázem jsme začínali mít mírnou převahu. Nehrál se příliš pohledný folbal, byl to spíše boj.

Tento zápas hodně bolel a o to více nás tři body těší.

Autor: P. Štika

Doubravan - TJ Chaloupky 8 : 0 (pol. 4:0)

11. 4. mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Kyncl ; J.Kácha (T.Abrhám); P.Moutelík; R.Šebek; D.Štich ; M.Štich ; K.Jonák (D.Ptáček); J.Tauš (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Závora ; as.Štika

Branky: 3x M.Štich ; 2x K.Jonák ; 1x R.Šebek ; 1x D.Štich ; 1x J.Tauš

Úvod utkání se nám povedl z říše snů. V 11. minutě jsme již vedli o tři góly a zápas měli plně pod kontrolou. Náš soupeř sympaticky nesložil zbraně a bojoval velice houževnatě, přesto jsme do přestávky přidali ještě jeden gól.

V první minutě druhého poločasu přidal D.Štich pátý gól a vzal tak poslední zbytky elánu hostujícím hráčům. Od této chvíle byla jen otázka, na jakém čísle se zastaví konečné skóre.

Naši hráči předvedli slušný výkon, jen tak dále a ještě lépe.

Autor: P. Štika

Doubravan – Březová 08 2 : 0 (pol. 1:0)

28. 3. 2015 – mistrovské utkání

 Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Kyncl ; P.Moutelík ;  J.Leksa (V.Štochl) ; D.Štich (J.Hnízdil); R.Šebek ; M.Štich (J.Kácha) ; J.Tauš (T.Abrhám) ; K.Jonák (D.Ptáček).

 Rozhodčí: Hájek , as.M.Štochl

 Branky: K. Jonák , J. Hnízdil

 Od úvodního hvizdu jsme měli v zápase převahu a po nejpovedenější akci celého utkání jsme ve 12.min. otevřeli skóre. Potom jsme ovšem tempo hry přizpůsobili tempu hry soupeře a moc „koukatelný“ fotbal se nehrál. Ve hře bylo málo pohybu, naopak poměrně velké množství nepřesností a naši hráči se předháněli v zahazování velmi dobrých brankových příležitostí. Ve druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil, ale vstřelili jsme druhou branku a měli utkání pod kontrolou. Opět musím ocenit velkou účast hráčů na utkání, jen tak dál.

Autor: P. Štika

Doubravan – TJ Felbabka 7 : 1 (pol. 1:0)

21.3.2015 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; L.Šmehlík ; J.Kříž ; R.Kyncl (P.Lukačovič) ; P.Moutelík ;  J.Leksa (T.Abrhám) ; D.Štich (V.Štochl); R.Šebek ; M.Štich ; J.Tauš (J.Hnízdil) ; K.Jonák (D.Ptáček).

Rozhodčí: Šnajdr , as.M.Štochl

Branky: D.Štich 2x ; R.Kyncl (PK) ; K.Jonák ; J.Hnízdil ; D.Ptáček ; V.Štochl

I přes vysokou výhru bychom měli krotit naše sebevědomí. Naše hra stále měla k ideálu daleko a při vší úctě k soupeři, až jiná mužstva prověří, jak na tom skutečně jsme.

Velmi pozitivní v sobotu bylo, a doufejme, že to tak bude i v dalších kolech,  že trenér měl k dispozici celkem pět náhradníků a všichni  v průběhu hry zasáhli do utkání.

Rovněž musíme ocenit velmi slušné chování a vystupování našeho soupeře a také spolehlivý, bezproblémový výkon hlavního rozhodčího.

Autor: P. Štika

Doubravan – Slavoj Osek 1 : 4 (pol.0:2)

14.3.2015 – přípravné utkání

Sestava: M.Fejtek ; J.Kácha (P.Lukačovič) ; J.Kříž ; R.Kyncl ; J.Leksa ; D.Štich ; R.Šebek; K.Jonák ; P.Moutelík (M.Štochl) ; V.Štochl ; D.Ptáček

Rozhodčí: Veverka ; as.P.Moutelík

Branka: P.Lukačovič

I poslední přípravné utkání jsme prohráli i když v hodně kombinované sestavě. Alarmující je ovšem přístup některých hráčů.

Další komentář tohoto zápasu není vhodný ke zveřejnění a ponechám ho pouze pro účely kroniky.

Autor: P. Štika

Doubravan – TJ Město Zbiroh 0 : 3 (pol. 0:1)

8.3.2015 – přípravné utkání

Sestava: M. Fejtek ; J. Leksa ; R. Kyncl ;P. Moutelík ; K. Jonák ; R. Šebek ; D. Štich ; M. Štich ; T. Abrhám ; J. Kácha ; D. Ptáček .

Rozhodčí: Palek ; as.M.Štochl

I druhé přípravné utkání, tentokrát s účastníkem západočeské I.B třídy jsme prohráli.

Utkání bylo poměrně vyrovnané, ale soupeři jsme všechny tři góly v podstatě darovali. Naopak v naší útočné fázi jsme se prosadit nedokázali. U některých našich hráčů by byla potřeba více klidu, u dalších pro změnu vyšší nasazení. Celkově je z týmu cítit malá touha po vítěztví. Musíme doufat, že se to zlepší až budeme bojovat o mistrovské body.

Autor: P. Štika

TJ Drozdov – Doubravan 2 : 1 (pol. 0:1)

21.2.2015 - přípravné utkání

Sestava: M.Fejtek ; J.Leksa ; R.Kyncl ; J.Kácha ; R.Šebek ; V.Štochl ; J.Tauš ; D.Štich ; T.Abrhám (Ma.Štochl) ; D.Ptáček ; J.Hnízdil

Rozhodčí: P. Divilek , as.P.Štika

Branka: J.Tauš

Na těžkém terénu a v hodně kombinované sestavě jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. O to více mrzí, že o výhru jsme přišli po individuálních chybách až v samotném závěru utkání.

Autor: P. Štika

Doubravan – Sparta Podluhy 3 : 2 (pol. 1:2)

15.11.2014 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; J.Kácha ; J.Kříž ; P.Moutelík (R.Halák) ; R.Šebek (D.Ptáček) ; J.Leksa ; R.Kyncl ; M.Hovorka ; J.Tauš (M.Šimek) ; M.Štich (O.Navrátil) ; D.Štich

Rozhodčí: Bican ; as.P.Moutelík

 Branky: D.Štich ; M.Štich ; R.Kyncl

Poslední utkání podzimní části, jsme nezačali úplně špatně, ale co je platné, když hrajeme a nedáváme góly. Zatímco soupeř se k ohrožení naší branky v prvním poločase dostal třikrát a hned dvakrát skóroval.

Ve druhém poločase se nám podařilo vyrovnat a v závěru dokonce otočit výsledek na naší stranu. Ovšem hra se od stavu 2:2 přelévala od jedné branky ke druhé a klidně jsme toto utkání mohli i prohrát. Tentokrát jsme měli více štěstí, a hlavně na našich hráčích bylo po dlouhé době vidět, že vyhrát opravdu chtějí.

 Musíme jen doufat, že si to v hlavách trochu srovnají a v zimní přípravě udělají něco, především sami pro sebe, aby to na hřišti vypadalo o hodně lépe než v podzimní části.

1.

Broumy

13

10

1

2

58: 20

31

 

( 13)

 

2.

Praskolesy

13

9

3

1

44: 11

30

 

( 9)

 

3.

Rpety

13

8

2

3

60: 29

26

 

( 8)

 

4.

Podluhy

13

8

1

4

40: 23

25

 

( 4)

 

5.

Újezd

13

7

0

6

28: 26

21

 

( 3)

 

6.

Lochovice

13

7

0

6

29: 29

21

 

( 3)

 

7.

Cerhovice B

13

6

2

5

34: 25

20

 

( -1)

 

8.

Březová

13

6

0

7

27: 27

18

 

( 0)

 

9.

Chaloupky

13

5

2

6

31: 29

17

 

( -1)

 

10.

Běštín

13

5

1

7

19: 51

16

 

( -5)

 

11.

Hostomice B

13

4

1

8

32: 49

13

 

( -8)

 

12.

Felbabka

13

4

0

9

27: 50

12

 

( -9)

 

13.

Všeradice B

13

3

1

9

22: 48

10

 

(-11)

 

14.

Neumětely B

13

2

0

11

17: 51

6

 

(-12)

TJ Praskolesy – Doubravan 5 : 0 (pol. 2:0)

8. 11. 2014 – mistrovské utkání 

Sestava: M.Fejtek; J.Kácha ; J.Kříž ; P.Moutelík ; V.Štochl (D.Ptáček) ; R.Kyncl ; R.Šebek ; M.Hovorka ; J.Leksa ; J.Tauš (O.Navrátil) ; D.Štich

Rozhodčí: Egrt ; as.Štika

Začátek utkání nevypadal vůbec špatně. Drželi jsme míč daleko častěji než domácí a D. Štich dokonce postupoval sám na brankáře domácích, ale neproměnil. Domácí prvně vystřelili na naší branku až v osmnácté minutě a hned z toho byl gól, když jsme domácímu záložníkovi nechali dostatek prostoru, aby připravil míč a z 25ti metrů prudce trefil horní roh branky. Obraz hry se stále neměnil. Drželi jsme balon, ale do koncovky jsme se nedostávali, nebo když už, tak hodně kostrbatě. Naši hráči se nedokázali vypořádat s tvrdou hrou domácího mužstva. Až moc bylo na některých našich hráčích vidět, jak tyto souboje nechtějí podstupovat. Domácí nás potrestali podruhé ve 30. minutě. Domácí hráč z 20ti metrů  trefil odražený míč přesně k tyči. Další velmi nebezpečnou ránu zlikvidoval M. Fejtek. Naopak D. Štich a J. Tauš svoje příležitosti neproměnili. Naše střely z větší vzdálenosti byli buď nepřesné, nebo je domácí brankář spolehlivě pochytal.

Druhý poločas jsme začali stejně. Drželi jsme míč na polovině soupeře, ale při naší současné střelecké potenci jsme snad na gól ani nemohli pomyslet. V 56. minutě jsme po rychlém protiútoku inkasovali potřetí. Tento gól byl ale neregulérní, jelikož za brankovou čáru míč dorazil hráč v postavení mimo hru, ale rozhodčí měl jiný názor. Od této chvíle bylo prakticky po zápasu. Z naší strany to byl jeden velký zmar, bez nasazení, taktické disciplíny, týmového ducha a nakonec jsme obdrželi ostudný debakl.

Autor: P. Štika

Doubravan – Durisol Všeradice „B“ 4 : 1 (pol. 0:1)

1. 11. 2014 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; J.Leksa ; J.Kříž ; R.Šebek ; P.Moutelík; M.Štich ; R.Kyncl ;M.Hovorka (T.Abrahám) ; J.Tauš ; V.Štochl (D.Ptáček) ; D.Štich (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Knotek , as.P.Štika

Branky: M.Štich ; V.Štochl ; R.Kyncl ; D.Štich

Ani v jedenáctém „mistráku“ jsme nebyli kompletní. (chyběl zraněný J.Hnízdil a za vyloučení potrestaný J.Kácha). Výsledek utkání vypadá lépe, než jaký jsme předvedli výkon.

Soupeř přijel s velmi dobrou obrannou taktikou a hra byla pouze o dobývání hostujícího pokutového území. Naši hráči se velmi rychle přizpůsobili. Nedostatek pohybu, nesmyslná hra přehuštěným středem hřiště a nepřesná koncovka. To byl obrázek prvního poločasu. A jak už to tak bývá, po ojedinělém protiútoku hostů jsme prohrávali 0:1.

Začátek druhého poločasu příliš změn v našem herním projevu nepřinesl a tak jsme se trápili a diváky bolely oči dál, až do 68.minuty, kdy se nám podařilo vyrovnat na 1:1. Poté jsme se začali více prosazovat a během chvíle jsme se dostali do edení 2:1. V tu dobu to vypadalo, že máme zápas plně pod kontrolou, ale opět jsme soupeři dovolili nebezpečný protiútok a jen díky vynikajícímu zákroku našeho brankaře M. Fejtka nebylo znovu vyrovnáno.

Když jsme dokázali vstřelit gól na 3:1, bylo o zápase rozhodnuto.

Je to asi zbytečné, ale většina hráčů by se měla trochu zamyslet na svým přístupem a nasazením v zápase, o nějaké taktické disciplíně je škoda mluvit. Pohled na naší hru stále připomíná partu kluků, která si jde zahrát na louku a na výsledku jim vůbec nezáleží.

Autor: P. Štika

 Doubravan

SK Hostomice „B“ – Doubravan 6 : 4 (pol. 2:3)

25. 10. 2014 – mistrovské utkání 

Sestava: M.Fejtek ; J.Kácha ; J.Kříž ; R.Kyncl ; P.Moutelík ; O.Navrátil (T.Abrahám) ;D.Štich ; R.Šebek ; R.Halák (J.Tauš) ; J.Leksa ; J.Hnízdil (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Hájek , as.P.Štika

Branky: 2x R. Šebek ; J. Hnízdil ; R. Halák

ČK: J. Kácha

Úvod utkání jsme měli opravdu z říše snů. V prvních dvou minutách měli domácí dvě velké šance, ale ani to naše hráče neprobudilo. Ve třetí minutě jsme již prohrávali. Domácí mužstvo notně posílené o hráče „A“ týmu nás nadále přehrávalo. V první patnáctiminutovce dokonce třikrát nastřelilo tyč. Ani když se nám podařilo vyrovnat na 1:1 se obraz hry příliš nezměnil. V 18. minutě jsme inkasovali podruhé - 1:2. V 27.min jsme znovu dokázali po velmi hezké akci vyrovnat 2:2. Od této chvíle začali přebírat iniciativu naši hráči a najednou jsme si ve zbytku prvního poločasu začali vytvářet šance my. Ale pouze jednu jsme dokázali proměnit a do poločasové přestávky jsme šli s nadějným vedením 2:3.

Ovšem úvod druhého dějství začal stejně jako úvod zápasu – doslova jsme ho „prochrápali“ . V 53.minutě domácí vyrovnali na 3:3. O zhruba dalších pět minut později, se nechal zbytečně vyloučit J. Kácha. V oslabení jsme moc dlouho nevydrželi vzdorovat a do 60.min. jsme již prohrávali o dva góly 5:3. Potom jsme ještě dokázali snížit na 5:4 a najednou nebylo poznat, že hrajeme v oslabení. Po jednom rohovém kopu D. Štich hlavičkoval do tyče, ale na vyrovnání jsme již nedosáhli. Domácí vstřelili poslední branku v předposlední minutě z pokutového kopu.  

Autor: P. Štika

Doubravan – Union Cerhovice „B“ 1 : 0 (pol. 1:0)

18. 10. 2014 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek ; J.Kácha ; J.Kříž ; R.Kyncl ; P.Moutelík ; J.Leksa (R.Halák) ; M.Štich ;

M.Hovorka (O.Navrátil) ; V.Štochl (T.Abrhám) ; M.Šimek ; J.Hnízdil

Rozhodčí: Pos , as.M.Štochl

Branka: J.Hnízdil

Po většinu utkání jsme byli trošku lepším mužstvem na hřišti a opět jsme si vytvářeli velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky. Ale opět se projevilo naše největší trápení. Ani více jak stoprocentní šance nedokážeme proměnit. V prvním poločase dokázal J. Leksa překopnout prázdnou branku snad jen 1,5 m od brankové čáry. Ve druhém poločasu pro změnu M. Šimek po nezištné přihrávce J. Hnízdila nedokázal usměrnit míč do prázdné branky z hranice malého vápna. Jednu ze šancí se nám naštěstí podařilo proměnit, když po samostatném úniku skóroval J.Hnízdil.

A tak jsme se opět obávali o výsledek až do konce utkání. Ve druhém poločase naši obránci dokonce jednou zachraňovali před vyrovnáním na naší brankové čáře.

Naše hra je stále neurovnaná s velkým počtem pokažených jednoduchých přihrávek.

Jednak na tom má určitě podíl neustále se měnící sestava (tento týden chyběli R.Šebek ml.; D.Štich  a J.Tauš) a určitě na tom má podíl velmi malá účast na trénincích. V podstatě velká část hráčů se potká s míčem pouze jednou za týden při zápase.

Trochu pozitivní bylo, že celý tým toto utkání odehrál zodpovědně a s nasazením, které by mělo být samozřejmostí v každém zápase. Další pozitivum je návrat M. Fejtka mezi tyče po dlouhém výpadku kvůli zranění.

Autor: P.  Štika

TJ Běštín – Doubravan 3 : 2 (pol. 0:1)

12. 10. 2014 – mistrovské utkání 

Sestava: R.Šebek st.; J.Kácha ; J.Kříž ; J.Leksa ; R.Šebek ml. ; V.Štochl ;R.Kyncl ; D.Štich ; M.Štich ; R.Halák (O.Navrátil) ; J.Hnízdil (K.Frühauf)

Rozhodčí: Koldová , as.P.Štika

Branky: 2x M.Štich

Naši hráči nám připravili další velké zklamání. Zápas jsme rozehráli velmi dobře a soupeře doslova přikovali na jeho polovinu. V 16.min. M. Štich otevřel skóre zápasu a vypadalo to, že to bude pro naše mužstvo pohodový zápas. Domácí tým byl rád, že se dožil poločasové přestávky.

Ovšem do druhého poločasu vstoupili naši hráči velmi ležérně a domácí začali zlobit. V 60.min. se po sérii chyb našich hráčů podařilo domácím parádně vyrovnat – 1:1. Dokázali jsme rychle zareagovat a za pět minut jsme šli opět do vedení. V tu dobu jsme soupeře zase začali přehrávat. Ale o dalších pět minut déle jsme úplně zbytečně faulovali u našeho pokutového území a domácí kapitán opět nádherně trefil „šibenici“ naší branky – 2:2.

Od této chvíle byla naše hra jedna velká křeč. Vyvrcholení přišlo pět minut před koncem, kdy po autovém vhazování domácí útočník hlavičkoval v našem malém pokutovém území a míč velkým obloukem spadl u zadní tyče do naší branky 3:2 . Ve zbytku zápasu jsme se již nedokázali prosadit.

Co k tomu dodat. Ano, potýkáme se s velmi úzkým kádrem, ale přesto naší hře chybějí „koule“. Naše hra je zbytečně komplikovaná a málo překvapivá. Navíc většina našich hráčů se není schopna takzvaně „rafnout“ a vzít vývoj zápasu do vlastních rukou.   

Autor: P. Štika

Doubravan – TJ Broumy 0 : 1 ( pol. 0:0 )

4.10.2014 – mistrovské utkání 

Sestava: R.Šebek st. ; J.Kácha ; J.Kříž ; P.Moutelík ; R.Šebek ml. ; V.Štochl ; J.Tauš ; M.Štich ; J.Leksa ; R.Kyncl ; D.Štich

Náhradníci: O.Navrátil ; P.Lukačovič ; D.Ptáček

Rozhodčí: Kros , as.M.Štochl

Nezvládli jsme další domácí utkání. Pokud nezačneme proměňovat alespoň více jak stoprocentní šance, těžko můžeme pomýšlet na bodové zisky. V prvním poločase jsme soupeře jednoznačně přehrávali a nepustili jsme ho do žádného ohrožení naší branky. Naopak M. Štich nedokázal ani ze čtyř metrů trefit zcela odkrytou branku.

Druhý poločas začal ve stejném duchu. Další naše velká šance D. Šticha skončila na tyči. Ostatně rozhodčí udělal během zápasu několik velmi, přinejmenším „zvláštních“ rozhodnutí.

Je s podivem, že již během prvního poločasu byl 2x ošetřován náš hráč  a 4x byl ošetřován hráč hostů (z toho 1x sice nikým nezaviněné, ale vážné zranění za asistence nosítek) a přesto rozhodčí nenastavil hrací dobu ani o vteřinu. Ve druhém poločasu to vypadalo ještě hůře. Opět velké množství ošetřování hostujících hráčů, mnoho debat a nastavení? Sice byli avizovány tři minuty, ale ani ty nebyly dodrženy. 

Na závěr - zraněnému hráči hostů přejeme brzké uzdravení.

Autor: P. Štika

SK Horymír Neumětely „B“ - Doubravan 0 : 1 (pol. 0:1)

28.9.2014 – mistrovské utkání 

Sestava: R.Šebek st. ; J.Kácha ; J.Kříž ; P.Moutelík ; R.Šebek ml. ; M.Štich (V.Štochl) ; J.Tauš ; R.Kyncl ; D.Štich ; J.Leksa (O.Navrátil) ; M.Šimek (P.Lukačovič) ;

Rozhodčí: Bican ; as.Štika

Branka: J.Tauš

Po dlouhé době nám chyběli pouze dva hráči (J. Hnízdil, M. Hovorka) a na naší hře se to projevilo.

Soupeře jsme od začátku utkání přehrávali a až na ojedinělé úniky domácích útočníků se prakticky odehrávalo na jedné polovině hřiště. Bohužel jsme naše šance nedokázali využít.

Pouze ve 35.min. J.Tauš propálil houštinu těl před sebou a dostal náš tým do vedení.

Utkání celkově moc krásy nenabídlo. Bylo to prakticky pouze boj ve velmi zahuštěném prostoru a domácí navíc hráli velmi tvrdě a doslova nám „nakopali“. Rozhodčí tuto hru bohužel toleroval a tak ke kvalitě hry rozhodně nepřispěl. Za velmi tvrdé zákroky neuděloval žluté karty, tak proč by je hráči nezopakovali..... Za sražení našeho útočníka brankářem domácích měl podle pravidel přijít trest v podobě pokutového kopu a červené karty. Bohužel nepřišlo ani jedno. Ani karta žluté barvy.

Vhledem k neproměňování našich šancí i ve druhém poločasu jsme se tak o výsledek a zdraví našich hráčů trochu strachovali až do samotného konce zápasu.

Autor: P. štika

Doubravan – Slovan Lochovice 0 : 1 (pol. 0:0)

20. 9. 2014 – mistrovské utkání 

Sestava: R. Šebek st.; J. Kácha ; J. Kříž; P. Moutelík; R. Šebek ml.; M. Štich; J. Tauš; M. Hovorka; J. Leksa (R. Halák); V. Štochl (O. Navrátil) ; J. Ptáček

Rozhodčí: Plecitý, as. M. Štochl

Sedmé soutěžní utkání sezony (mám na mysli i dvě pohárová utkání) a ještě jsme se nedokázali sejít v kompletní sestavě. Navíc jsme v domácím utkání dohrávali v deseti hráčích - ostuda.

Nutnost stále improvizovat se sestavou, velké množství zkažených přihrávek, ne úplně stoprocentní nasazení některých hráčů – a máme výsledek 0:1.

Prakticky jsme za celý zápas nedokázali vážněji ohrozit hostujícího brankáře.

Nutno dodat, že o kvalitu nehezkého utkání se svou měrou rovněž zasloužil velice nepřesný rozhodčí.

Autor: P. Štika

TJ Chaloupky – Doubravan 2 : 0 (pol.1:0)

13. 9. 2014 – mistrovské utkání

Sestava: R. Šebek st.; J. Leksa; J. Ptáček; P. Moutelík; R. Šebek ml.; V. Štochl; R. Kyncl; M.Štich (46. P.Lukačovič); D.Ptáček; J.Hnízdil

Rozhodčí: Kareš ; as.M.Štochl

Z různých důvodů (nemoc, prac.povinnosti, nebo výlet) jsme sestavu  „lepili“ na poslední chvíli. Navíc další hráči nebyli zdravotně úplně v pořádku. Velice těžko může v takové situaci trenér vývoj zápasu jakýmkoliv způsobem ovlivnit. To se také na našem výkonu projevilo a asi zaslouženě jsme utrpěli první porážku. Velké uznání zaslouží D. Ptáček za obětavost. Sotva dohrál celé utkání za dorost, prakticky okamžitě odjel odehrát celé utkání za dospělé.

Autor: P. Štika

Pohárové utkání Doubravan – TJ Drozdov 1 : 4 (pol. 1:1)

10.9.2014 – pohárové utkání

Sestava: R.Šebek st.; J.Vokáč ; M.Šebek ; M.Kratochvíl ; P.Moutelík ; V.Štochl ; R.Šebek ml.

D.Štich ; O.Navrátil (P.Lukačovič) ; M.Šimek ; D.Ptáček.

Rozhodčí: Kros , as.M.Štochl

Branka: O.Navrátil

Ve velmi kombinované sestavě bylo naší největší bolestí neuvěřitelně velké množství zkažených a nepřesných přihrávek. Možná jsme během zápasu přihráli hráčům soupeře víckrát, než to dokázali oni mezi sebou. Přesto jsme si v prvním poločasu vytvořili několik velkých příležitostí, bohužel naše zakončení je takové, jaké v poslední době je.

Celkem vyrovnaná hra pokračovala až do 70.minuty. To si naše mužstvo na pět minut zdřímlo, třikrát rychle za sebou jsme inkasovali a bylo prakticky po utkání. Potom se již pouze dohrávalo z nutnosti.

Autor: P. Štika

Doubravan – SK Rpety 4 : 2 (pol. 3:0)

6. 9. 2014 – mistrovské utkání

Sestava: R. Šebek st.; P. Moutelík ; J. Kříž ; J. Kácha ; R. Šebek ml. ; R. Kyncl ; J. Tauš ; D. Štich; M. Štich (V.Štochl) ; J. Leksa (T. Abrhám) ; J. Hnízdil

Rozhodčí: Kareš, as.P. Štika

Branky: 3x M. Štich; J. Hnízdil

První utkání sezony na domácím hřišti jsme zvládli, ale mohlo to být daleko výraznější. V prvním poločasu se blýskl hattrickem Martin Štich. Jeho náběhy na zakončení byly jako přes kopírák, pouze samotné zakončení se trochu lišilo. Tyto akce musely potěšit oči fanoušků. Další šance jsme již do přestávky nevyužili. Hosté se příliš neprosazovali a když už, tak spíše po zmatkování našich obránců.

 Ve druhém poločasu jsme trošku polevili v nasazení a koncentraci, přesto jsme si vytvářeli stále hodně velmi dobrých příležitostí, bohužel bez přesného zakončení. A tak přišel trest v podobě pokutového kopu hostů a jejich snížení na 3:1. Naše mužstvo poté opět trochu přidalo a po chvilce se skóre opět měnilo – 4:1. V této době jsme měli zápas jednoznačně pod kontrolou. Soupeři jsme však ještě jednou dovolili snížit na konečný stav 4:2 ze zcela zbytečného pokutového kopu, který vyplynul především z naší lehkovážnosti a lajdáctví.  

K dalšímu zápasu nastoupí Doubravan již ve středu 10. září, kdy sehraje na domácím hřišti pohárový zápas proti Drozdovu. Začátek zápasu v 17.30.

Autor: P. Štika

Březová 08 – Doubravan 1 : 2 (pol. 0 : 1)

30.8.2014 – mistrovské utkání

Sestava: R.Šebek st.; P.Moutelík , J.Kříž , J.Kácha , R.Šebek ml., R.Kyncl , J.Tauš , D.Štich , M.Štich , V.Štochl (R.Halák) , J.Hnízdil (P.Lukačovič)

Rozhodčí: Veverka , as.P.Štika

Branky: J.Tauš , J.Kácha

Další mistrovské utkání na hřišti soupeře máme úspěšně za sebou. Domácí nenasadili příliš vysoké tempo hry a naši hráči se tomuto tempu velmi rychle přizpůsobili. Sice jsme častěji drželi míč na svých kopačkách a kombinovali na polovině hřiště, ale branku soupeře jsme prakticky v prvních dvaceti minutách neohrozili.

Mezi 20. a 45. minutou jsme ovšem zahodili tři obrovské šance. Nejprve J.Hnízdil ze samostatného úniku trefil pouze tyč. V dalším samostatném úniku D.Šticha našeho hráče vychytal domácí brankář a těsně před přestávkou překopl zcela odkrytou branku M.Štich.

O jediný gól prvního poločasu se tak postaral ve 27.min výstavní střelou z pětadvaceti metrů J.Tauš – 0:1.

Náš soupeř si v prvním poločase vytvořil tři nebezpečnější situace, ale náš brankář s pomocí obrany vše zvládli.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Drželi jsme míč, ale dle mého vkusu jsme hráli příliš pomalu na to, abychom soupeřův odpor zlomili. Přesto jsme si dále vytvářeli nebezpečné situace (největší – opět D.Štich tváří v tvář brankáři neproměnil). A jak to tak bývá, za naši střeleckou nemohoucnost nás domácí v 80.min potrestali. Po ojedinělém protiútoku zahrával domácí hráč Sluka z hranice pokutového území trestný kop a trefil se opravdu parádně - 1:1 (je ovšem pravda, že jeho střele uhnuli naši hráči stojící ve zdi).

Ve druhém poločasu to byla vůbec první přímá střela domácích na naši branku.

Po vyrovnání jsme chvilku vypadali jako opaření, ale potom jsme se vrhli do závěrečného tlaku. Tyč z přímého kopu nastřelil D.Štich, J.Kácha nedokázal dotlačit míč do sítě z brankové čáry a v pokutovém území domácích to byl jeden velký závar. Nakonec nám přálo štěstí a J.Kácha v 92.min. prostřelil houštinu těl před sebou – 1:2. Po tomto gólu ještě dvě obrovské příležitosti neproměnil P.Lukačovič (to se mu v loňské sezoně nestávalo).

Šťastné, ale asi zasloužené tři body pro nás.

Autor: P. Štika

TJ Felbabka - Doubravan 2 : 7 (pol. 0 : 3)

23. 8. 2014 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl ; P.Moutelík ; J.Ptáček ; R.Kyncl ; J.Kácha ; T.Abrhám (R.Šebek st.) ; R.Šebek ml.; J.Tauš ; M.Štich ; P.Lukačovič (Ma.Štochl) ; D.Ptáček

Rozhodčí: Palek , as.M.Štochl

Branky: 3x Štich M.; 2x Kyncl R. ; 1x Lukačovič P. ; 1x Štochl M.

Před zápasem nám příliš veselo nebylo. Museli jsme se vypořádat s velkým počtem absencí z různých důvodů (D.Štich, J.Kříž, V.Štochl, J.Leksa, J.Hnízdil, M.Kratochvíl, M.Hovorka). Přesto se nám vstup do zápasu vydařil a již v 5. min. přehodil P.Lukačovič domácího brankáře – 0:1. Celkem překvapivě jsme určovali tempo hry a v 15.min krásně hlavou zvyšoval na 0:2 R.Kyncl. Ve 36. min byl v pokutovém území sražen P.Lukačovič a R.Kyncl z penalty chladnokrevně zvýšil na 0:3. Domácí hráči za první poločas vážněji ohrozili naší branku pouze jednou.

I vstup do druhého poločasu se nám povedl. Ve 46 a 58.min. , M. Štich dvakrát obral o míč váhajícího brankaře domácích a dvakrát skóroval do prázdné branky – 0:5. Nadále jsme určovali tempo hry a M.Štich krásnou střelou uzavřel svůj čistý hattrick – 0:6. Na 0:7 zvyšoval jeden z benjamínků týmu M.Štochl a jen nás mrzí, že se netrefil i D.Ptáček. Za svůj výkon by si to rozhodně zasloužil.

V 75. min. naši hráči sportovně přiznali teč míče a změnili tak rozhodnutí rozhodčího, a soupeř nás za to okamžitě potrestal a snížil na 1:7. V samotném závěru domácí ještě dostali příležitost zahrávat pokutový kop a snížili na konečných 2:7.

Je to velmi příjemný vstup do sezony, ale nebylo by vhodné vznášet se v oblacích. Musíme si přiznat, že nás soupeř skutečně moc neprověřil.

Autor: P. Štika

TJ Broumy – Doubravan 1 : 2 (pol. 0:1)

17.8.2014 – pohárové utkání

Sestava: K.Štochl , J.Leksa , J.Kříž , R.Kyncl , J.Kácha , M.Štich (P.Lukačovič) , R.Šebek , D.Štich (O.Navrátil) , J.Tauš (T.Abrhám) , J.Hnízdil , V.Štochl

Rozhodčí: Bidšovský ; as. M.Štochl

Branky: R.Kyncl , J.Hnízdil

K úvodu utkání naše mužstvo přistoupilo velmi vlažně a soupeř měl více ze hry a vytvořil si územní převahu, ale bez brankových příležitostí. Zhruba po patnácti minutách si naši hráči nechali říct, v jakém mají hrát rozestavení a rázem se obraz hry změnil o 180°. Ve 30.min vstřelil V.Štochl po hezké kombinaci gól, který ale nebyl uznán pro postavení mimo hru (jednalo se o nesprávný verdikt, jelikož míč přihrával domácí hráč). Ve 35. minutě jsme se již ujali vedení opět po hezké kombinaci, se prosadil R.Kyncl. Po poločasové pauze se výrazně začali na některých našich hráčích (jednalo se o cca ¾ mužstva) projevovat následky předešlého večera, a tomu odpovídalo i nasazené tempo hry. Přesto v 56.min po dlouhém průniku R.Šebka zvýšil na 0:2 mezi nohy brankaře J.Hnízdil.

O deset minut později domácí po centru snížili na 1:2. Od té chvíle jsme byli horším týmem na hřišti a domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou. Náš dobře chytající brankář i obrana sice několikrát s přispěním štěstí odolali a do konce zápasu jsme již neinkasovali. Naopak z protiútoků jsme si vytvořili tři obrovské šance (J.Hnízdil, P.Lukačovič a T.Abrhám). Bohužel jsme ani jednu nedokázali proměnit, a tak bylo drama až samotného závěru.

Na závěr pochvalu za výkon v tomto utkání zaslouží také hlavní rozhodčí, který ačkoliv byl téměř „neviditelný“ (tak to asi má být), dokázal si na hřišti zjednat respekt a horké hlavy včas zklidnil.

Autor: P. Štika

Město Zbiroh – Doubravan 3 : 1 (pol. 1:1)

26. července 2014, přípravné utkání

Sestava: K.Štochl , J.Leksa , R.Kyncl , R.Šebek , J.Kácha , M.Štich , J.Tauš , D.Štich , O.Navrátil, J.Hnízdil , P.Lukačovič (M.Štochl)

Branka: M.Štich

I s velmi omezeným počtem hráčů, kteří byli k dispozici, jsme odehráli se soupeřem, který hraje I.B třídu celkem vyrovnanou partii. Kdybychom dokázali ještě proměnit některou z dalších tří 100% šancí, mohli jsme dosáhnout na ještě lepší výsledek.

Bohužel další přípravná utkání asi nedokážeme sehrát z důvodů dovolených. Doufáme, že alespoň pro soutěžní zápasy budeme mít dostatečně široký kádr hráčů.

Autor: P. Štika

SK Doubravan Újezd

Kontaktujte nás